canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
[Conkisde_Paradice]  [Conkisde_Paradice] [Off] (09.03.2015 / 10:16)
....yadima duwdu))
yataqxanada qalirdim, seher oyananda yuxulu olub otaq yoldawimin naskisini geyinmiwdim, ozude bir tayini, o biri de ozumku) en pisi de o idi ki, biri boz, o biri qara idi) auditoriyada oturanda gordum))
[AYSEN]  [AYSEN] [Off] (09.03.2015 / 14:51)
3cu kursda saatlar cekilibmiw gece , unutmuwam, seher uniye gedirem 1ci derse guya.gedirem ki 2ci dersin sonudu uje.Kiwi muellim idi.dedi sabahin xeyir ne tez gəlmisən, pert oldum ama xeyli gulduk))))
-_____XuLiQaN_____-  -_____XuLiQaN_____- [Off] (09.03.2015 / 16:02)
 Vαrαvѕĸoy ɢeтмιreм αмα o yolα вoyυĸ ѕιмpαтιyαм vαr . !
Cemi 1 hefte telebe olmuşam sonra ise daşmişam cixariblar
Namelum@@  Namelum@@ [Off] (18.03.2015 / 12:06)
Birdefe cografiya dersinde melim xeriteni asandan sonra gordiki qlobostarin yerine qiz sekileri yapisdirmisdilar
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2015 / 12:15)
Deməli Günlərin Bir günüdü Tezdən Saat 7 də durdum tələm tələsiy Geyindim Cay zad yemədim cıxdım Evdən Tez bazar Gedirəm Qafqaz Universtetinə Nəysə Catdım Uniyə yadıma Düşdü ki,Mən axı Tələbə deyiləm Nə sikimə gəlmişəm bura?!.Qayıtdım Evə yıxıldım yatdım.
gunah_gunah_uste  gunah_gunah_uste [Off] (19.03.2015 / 12:32)
demeli,cografya dersi vardi..sinifin qizlari hamisi sinifde hopbanib dusduki,toz olsun,sinifde ders kecmeyek)) muellim geldi,dedi kim edib,oglanlarda dediki qizlar.bir men etmemisdim,dediler nir o etmeyib.
neyse muellim,hamini cixardiki,sen etmemisen bilirem amma,etmemisem denen,ged otur,mende dedim ay muellim,sinifde bu qeder qiz var,bunlar burda bir ders boyu dursunlar,mende oturum?muellim deli oldu,deyir ay qizim,deneb etmemisem,kec oturda,mende tersliyim tutdu demedim)) axirda butun qizlara men daxil olmaqla iki verdidersden sonra muellimler otaginda eseble menden danisirdiki,ne qeder dedim demediki,men elemedim
amma,onda mene dediki,amma,sen bilmirsenki,burdaki hecbir qiz,senin etdiyini etmezdi ve cox duz deyirdi.
Made_in_Georgia  Made_in_Georgia [Off] (19.03.2015 / 12:45)
Чох вахт буфетде оз кругмуз отурурдуг ве чай чайникнин ичине канйак токуб армуду истеканда плитка шыкалатла ичирдик типа чай ичирик амма бир гун декан гелди тутду кимсе йандырмышды бизи...бир дефеде журналы огурлайыб йандырмышыг наиблере горе ода сонра полит олунду
Cnblue  Cnblue [Off] (19.03.2015 / 13:44)
o qeder olub kiii)))
__PRaSToY_LYuBoV__  __PRaSToY_LYuBoV__ [Off] (27.06.2015 / 19:16)
Telebe vaxtlarimda Turkiyede oxuyurdum..bir qiznan kinoya gedirdik buda yolda meni bezdirdi beni seviyormusun oyan buyan axirda bezdim cixdim geldim yolu kecmeycun kecidnen kecdim olardada kecidin ustu aciq olur..usaqlardan zg geldi dayandim siqaret al gelende dediler..birde gordum asagidan bir arvad qisqirir..oglum yapma atma kendini gençsin..tekere dusdumki bu niye bele deyir..hemin mament qizda zg eledi agliyirki nolur atma kendini ordan..uje temani tutdum..axirda qiz geldi qucaqladi bagrina basdi meni)) dedi birde boyle sey yapma.dedim sene gore cixmamisdimki eve gedirdim..inanmadi mene..hemin gun ne qeder gulmuseme..day demir qadanalim Azerbaycanliyiqe..aglini verib qiza yalavaran alçaldan turk erkeylerine)))
Noqte  Noqte [Off] (27.06.2015 / 21:34)
O qeder ishler olubki,danishmaqla bitmez)
Наверх  Cemi mesajlar: 212

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 784 / 3605