canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Azerbaycan Tibb Universiteti
Hekimka  Hekimka [Off] (01.10.2010 / 09:20)
bu nediee. . . . .
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (01.10.2010 / 10:56)
 hhhh
Bu otaqda Butun reklam yazilarini sildim! Movzunuda sile bilerdim amma ATU menim ureyimdeki en boyuk arzulardan biridir! Men Herbi hekimliye hazirlawiram! ATU da bir dene fakulte varsa oda herbi hekimlikdi! Esl Kiwi seneti!
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (01.10.2010 / 11:04)
 hhhh
Cox maraqlidi taniwlarimdan coxu hamisi ATU da oxuyur amma hec biri sizin kimi aglamir! Unutmayin! Senetini bacaran insana her yerde iw var! Hormetle: Arikarinnakata!
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (01.10.2010 / 11:09)
 hhhh
He birde ATU da oxuyanlardan cox cox xahiw edirem.. Herbi hekimliye nece sened verirler? Bunu oyrenin menim mektub qutuma yazin xahiw edirem..
Hekimka  Hekimka [Off] (02.11.2010 / 22:54)
atu.ya imtahan ver bal 450ni kec,ixtisas seciminde HTF yaz.ve sonra saglamlq haqda falan senedler vereceysen
T_T_T_T_T  T_T_T_T_T [Off] (09.11.2010 / 01:09)
Azerbaycanda en prestijli 3 uni var:ATU,BDU ve NARXOZ.ATU-da oxumaq her oglun iwi deyil,buna sebr,cesaret ve istek lazimdi.Her sahede sehv etmek olar,amma hekimlere sehv etmek olmaz!Düzdü,Azerbaycanda savadsiz hekimler 4oxdu,amma bu demek deyil ki hamsi eledi...Bizim ölkede 4ox gözel hekimler var,sadece hörmetleri yoxdu.Men ATU bu il qebul olmuwam,sevincim sonsuzdu.Bura qebul olmaq isteyen her kese ugurlar! (¤_¤)
deyiş. T_T_T_T_T (09.11 /01:13) [1]
O_Amanda_O  O_Amanda_O [Off] (10.12.2010 / 20:41)
Tibbde oxuyan biri men ne oxumaga imkan verirler nede praktikasina baxmaga.bu ag xalati geyinmek ve dogurdan hekim olmaq heyatimin en boyuk arzusu idi. Qutarandada 10 minden awagi pul istemirler buna meger haminin imkani catir? Vaxti qaytara bilseydim bawqa yere sened vererdim.
_LORD_KILLER_  _LORD_KILLER_ [Off] (12.12.2010 / 12:57)
oxumuram ama yaxsi seneddi
*__*  *__* [Off] (02.01.2011 / 13:33)
Pulun olmadigi sahe var.onda bax universitetlere,mekteblere.SAVADSIZ GELECEK NESILE SAVADLI HEKIM NE GEREKDI?!
Duwunun bu sozu.
Tekce tibbdeki uwaqlari qinamayin.qayidiriq quldarliq quruluwuna.bunun ferqi o olacaqki,buna Muasir Quldarliq Qurulusu deyeceyik.onda hekim biliyine ehtiyac olmayacaq.baxda etrafa savadli hekimnen cox insanlar ekstrasenslere,fovqeltebii guclere,molla dualarina inanir eynen qedim dovrlerde oldugu kimi.
Real_Life  Real_Life [Off] (07.01.2011 / 10:09)
mende ATU-da oxuyuram 2ci kurs.o ki qaldi fikrime tibbde oxumaq gozel weydi esasen genc qizlari muayine edende
Наверх  Cemi mesajlar: 40

<< 1 [2] 3 4 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 871 / 3058