canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

H A R A M L A R... (her kesin oxumasini vacib bilirem)
_*_SVS_*_  _*_SVS_*_ [Off] (22.08.2011 / 18:13)
Hamisini maraqla oxudum,gerek burda söz qoshanlara anladigi dilden yazardin.ALLAH HAMIMIZDAN RAZI OLSUN!
AYAN__  AYAN__ [Off] (06.10.2010 / 17:05)
Yazan elin q0lun var 0lsun Maraqlidi
Recoba  Recoba [Off] (06.09.2010 / 03:19)
Esimm (03.09.2010/17:55)
FOTOMONTAJ,Dimeli bele,beli bu bir kitabdan yazilib,hazir formada elime kecmisdi mende bunu bilmeyenlerin nezerine catdirmaq isdedim. Qaldiki emel edib etmemeyime,oz gozumdeki tiri cixartip,kipriyi sa
Bunlari yazmaq yaxsidi.ama heyifki eli donub veli olmayacaq nede veli donub eli olmayacaq..zehmete hormet twk.
Yunus  Yunus [Off] (04.09.2010 / 21:05)
Esimm, Halalda aydindi, haramda melumdur. Bunlarin arasinda wubheli meseleler var onlardan cekinin.
Esimm  Esimm [Off] (03.09.2010 / 17:55)
FOTOMONTAJ,Dimeli bele,beli bu bir kitabdan yazilib,hazir formada elime kecmisdi mende bunu bilmeyenlerin nezerine catdirmaq isdedim. Qaldiki emel edib etmemeyime,oz gozumdeki tiri cixartip,kipriyi salmagima bunu nezerine catdirim ki,yazdiqlarimin 50%ne dimek olarki,emel edirem. Eger bunlari yazmisamsa bu o dimek deyil ki,men emel edirem. Tebii seni de anlayiram,gununu ca.tda keciren,ancaq eylencelere meyl eden biri ucun bele seyler normal deyil. Sen onu anlamali idin ki,gununu burda keciren bir dini kitab acib oxumayan insanlara ancaq bu yolla neyise asilamaq,bu yolla maariflendirmek olar. Ele sen ozun movzunu basdan ayaga oxusa idin,gelib bele sozler yazib haram isletmis olmazdin. K state menim gozumde tirim yoxdu. Cox sukur,ideal olmasamda bezi adamlardan,anlayissiz insanlardan ferqlenirem,secilirem. Herhalda ne dimeyimi anlada bildim. Tsk. Allah razi olsun.
FOTOMONTAJ  FOTOMONTAJ [Off] (01.09.2010 / 08:34)
sen duzgun bir kitabi bura kopyalamisanki. niye eziyyet cekdinki, adin deyerdin alardiqda.
Ay xanim, bu yazdiqlarivi emel eden adam taniyirsan? wexsen men tanimiram. Bes sen bunlarin hamsin emel edirsen?
Cata gelenin bunlara ehtiyaci yoxdur. eylence mekani adi altindadirsa bura, bura gelen de eylenmeye geler. 1000neferden 1i normal islam yolunda olar. O da bir defe geler, sora gelmez. Cunki burda bekarciliqi gorub, deyerki ondansa gedim basqa xeyir emelle mewqul olum. Neyse, yenede saqol. Bunuda unutma ki, ''Evvelce oz gozundeki tiri cixart, sonra basqasinin gozundeki kipriyi cixardarsan''
Here oz emellerine gore ozu ozune cavabdeh olacaq!
Yunus  Yunus [Off] (31.08.2010 / 22:55)
Esimm, Esmer halaldi sene. Mövzun uqurlu ve bereketli olsun. Hemiwe bele ol.
SheyxSamil  SheyxSamil [Off] (31.08.2010 / 08:42)
Boyuk gunahlardan sayilan weylerden 1i NAMAZI TERK ETMEKDI. Bu cox vacib meseledi.Namazi terk etmek 1maneye ve ya xestelik ve 1cox bu kimi bawqa bir hal baw vermeden dunya malina gore vaxti cixana kimi namazi qilmamaqdi.bezileri namazi bilerekden qeza ederek birlewdirir ve buna Peygember sav den hedislerle don geydirirler.lakin bu bele deyil Peygember sav ve eshabi sebeb luzum vacibat olmadan namazi birlewdirmemiwler. namazi bilerekden qeza elemek namazi terk elemekdir.
Esimm  Esimm [Off] (31.08.2010 / 03:45)
SheyxSamil,va Aleykum salam.tsk. Bildiklerini bizimle paylasa bilersen. Minnetdaram
deyiş. Esimm (31.08 /03:46) [1]
SheyxSamil  SheyxSamil [Off] (31.08.2010 / 01:56)
Salam aleykum baci.Allah talla senin kimileri bize cox gormesin.Bir de arzu edirem oxuyanlar bu yazilara hec olmasa 1 az da olsa emel elesinler. cunki bunlar Allah Subhanu Tallanin emirleridi
Наверх  Cemi mesajlar: 84

<< 1 2 [3] 4 5 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 833 / 1303