canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

İnce yoxsa oğlan kimi qız?!
Lady_LiLiYa  Lady_LiLiYa [Off] (26.03.2012 / 21:44)
Bele bir deyim var-Kiwi kimi Qadin!....bu sozun menasi size sade gorunmesin,,burda hem exlaq,hem guc,hem merdlik cemlewir,..emmasi var bes Qiz,Xanim,Qadin soyuw soyerse???!bu nece qebul olnar?...cox duwundurur meni,hara baxiram,hansi qizi gorurem virtual alemde ne geldi daniwir,oglan ustunde az qalirlar cet-eqrebalarin soyub-soydurerler.ayib deyil?harda oyrenib axi o soyuwleri 16yawli qiz?hardan???ama yoo 8ci sinfden saytlarda user olsan en tebii oyrendiyin soyuw olar...baxiram qizlara soyurler kimi geldi,diyrem yegin kuce qizidi....aman Allah AZERBAYCANDA BIR BELE KUCE QIZI VAR?! elbetde yoo ))) realin melekleri virtualin bax bele riakarlaridi....Baba Punhana Allah rehmet etsin hikmetli 1bendi var-KIWI VAR KI, KIWIDIR AMMA KIWIYNEN IWI YOX....KIWI VAR NAKIWIDIR...AMMA DEYIRKI KIWI YOX...He bax bele Real heyatin qeyret simvollari virtualin ruhu cirkaba burunmuw exlaqsizlaridir!.....Fikrlerniz maraglidir mene...soyuw soyen qizlara nece munasibet besleyirsiz?....deyinki soyuw soyen qizla...
Ardını oxu >>
__SWEET__  __SWEET__ [Off] (26.03.2012 / 21:47)
soyuw soyen qizlara munasibetim pisdi....qiza soyuw yarawmaz hecbir zaman...en azindan qiz bunu duwunmelidi...
Eksperd  Eksperd [Off] (26.03.2012 / 21:51)
Ewi oz iwlerudu...
Xxuliganka  Xxuliganka [Off] (26.03.2012 / 22:02)
oglan kmi giz ola biler, ama hedinde, hetda bezi oglana benzer xususiyetlerinde onda xoslanmag olar. Eyer giz oglan kkmi soyuw soyurse, mence bu xusuyet kimi olsun onan uzaglawdirar. Inidi cox giz soyuw soyur, bu giragdan cox pis gorunur, ele bil heyasiz bazar, kuce arvadlarina oxsayirlar.
Lady_LiLiYa  Lady_LiLiYa [Off] (26.03.2012 / 22:04)
Xxuliganka, Elbetde qeydde etmiwem Kiwi kimi Qadin....bu Qadin kiwi kimi soyuw soymemelidir.raziyam.
REZIDENT736  REZIDENT736 [Off] (26.03.2012 / 22:16)
Tek soyus baresinde yox,umumiyetle ozunu oglana benzeden qizlardan zehlem gedir. Huquq beraberliyi,filan..bunlarla raziyam. Ama bir qiz-geleceyin anasi-qiz kimi olmalidi.Yeri gelse,nazli ve edali. Daha emo,ya okuz kimi kobud yox!
_StreSS_  _StreSS_ [Off] (26.03.2012 / 22:16)
Yazini oxudum,beyendim,maraqli bir saheni herflere kochurmusen,raziyam...
Lemond_22  Lemond_22 [Off] (26.03.2012 / 22:17)
REZIDENT736 (26.03.2012/22:16)
Tek soyus baresinde yox,umumiyetle ozunu oglana benzeden qizlardan zehlem gedir. Huquq beraberliyi,filan..bunlarla raziyam. Ama bir qiz-geleceyin anasi-qiz kimi olmalidi.Yeri gelse,nazli ve edali. Dah
okuz kimi kobud))))))))
REZIDENT736  REZIDENT736 [Off] (26.03.2012 / 22:19)
Lemond_22 (26.03.2012/22:17)
okuz kimi kobud))))))))
Bir defe bunu bir telebe yoldasima dimisdim.yaziq qiz bir saat agladi.
Lady_LiLiYa  Lady_LiLiYa [Off] (26.03.2012 / 22:19)
REZIDENT736, Emolari gorende mende natemiz tesurati yaradir))
Наверх  Cemi mesajlar: 496

[1] 2 3 ... 50 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (7)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 861 / 680