canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Oğlanların qızlardan "ayrılma" yolları nelerdi?
aLFAROMEOo  aLFAROMEOo [Off] (10.02.2012 / 17:20)
En dogrusu duzunu demekdi,buraya qedermis meni narahat etme bundan sonra i fso
*_BOYKA_*  *_BOYKA_* [Off] (10.02.2012 / 17:52)
bir kelme - ti moya iqrushka game over devushka
Bakinec  Bakinec [Off] (10.02.2012 / 18:03)
Qiznan taniw olmamisdan evvel duwun atdim at meger duwuncesizsen ki atdim atib sonrada ayrilasan? Kimse senin neslindeki qizdara bele bezpantovluqu elese xosuva geler? Hami yadinda saxlasin yaxsi qizida faiwe eliyen bizik,hemcinin beyenmeyende!!!!
*_BOYKA_*  *_BOYKA_* [Off] (10.02.2012 / 19:21)
Bakinec (10.02.2012/17:03)
Qiznan taniw olmamisdan evvel duwun atdim at meger duwuncesizsen ki atdim atib sonrada ayrilasan? Kimse senin neslindeki qizdara bele bezpantovluqu elese xosuva geler? Hami yadinda saxlasin yaxsi qizi
menasiz sohbedi.. Qizi goren kimi onu tanimaq olmur bir muddet beraber vaxt kecirmek lazimdi. Eger bu vaxt erzinde nese nito hereketleri olsa onu terk elemiyib neyniyeceksen yaninda saxliyacaqsan?
Bakinec  Bakinec [Off] (10.02.2012 / 19:29)
*_BOYKA_*, Brat menasiz söhbet sen edirsen ok? Eger xosuna gelen qiz varsa onun pis yaxsi qiz olduqunu onun özunden sorusacaqsan? ?hec bir qiz Pis olsada özune pis demez! Qizi tanimaq ucun etrafindaki insanlardan öyrenmek olar . . .sert o deyil qizla olasan! Eger qizla oldun yaxin, xowuna gelmedi onda nece olacaq?kececeksen bawqa qiza?
*_BOYKA_*  *_BOYKA_* [Off] (10.02.2012 / 19:39)
qizin ozunden sorushmaq lazim deyil 2,3 defe gorushmek kifayet eliyer..ushaq deyilsenki.. Beledeki 2 cur qizlar var ciddi munasibet qurdugun qiz, senle vaxt kecirmek iseyen ve sadece xoshuna gelen qizlar.. Her qizla ciddi munasibet qura bilmersen qizdan qiza ferq var.. Sen heyatinda ancaq bir qizla beraber olacaqsan yada hec qiz tanishin olmuyub sualima cavab ver?
Bakinec  Bakinec [Off] (10.02.2012 / 19:48)
*_BOYKA_*, Bu temani baqlayaq! istemirem bu haqqda danismaq! Amma men öz fikrimi dedim yuxarda yazilanlari deyirem! Cox seyler yazardim teesuf ki burani izleyen coxdur yaza bilmeyecem. .
*_BOYKA_*  *_BOYKA_* [Off] (10.02.2012 / 19:51)
Bakinec (10.02.2012/18:48)
*_BOYKA_*, Bu temani baqlayaq! istemirem bu haqqda danismaq! Amma men öz fikrimi dedim yuxarda yazilanlari deyirem! Cox seyler yazardim teesuf ki burani izleyen coxdur yaza bilmeyecem. .
basha dushmedim ne yazmaq fikrin var idiki?! Bura yaza bilmirsen yaz shexsiye ureyinde qalmasin...

deyiş. *_BOYKA_* (10.02 /19:51) [1]
Behruz_hesen  Behruz_hesen [Off] (10.02.2012 / 21:51)
evel taniw ol, sonra ayrilmagi duwunmeyeceksen.
HaSTa_La_VisSTa_BaBy  HaSTa_La_VisSTa_BaBy [Off] (12.02.2012 / 11:45)
 TorPaGa aYaGiniZi eLe QoYunKi... VaxT GeLeR EviniZin DaMi oLaR !!!
Baxir ayrilacagin qiza ve sebebe.
Наверх  Cemi mesajlar: 248

<< 1 2 [3] 4 5 ... 25 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 818 / 3483