canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sevgilinizin ailesine göre ondan ayrılarsınız?
Be_yourself_  Be_yourself_ [Off] (16.02.2024 / 13:04)
 Don t try to be different. Just be good. To be good is different enough...
*__Narinci__* (16.02.2024/12:58)
Fikrime hormetle yanawin bir zehmet. Realliqdan kenar fikirler bildirirsiz. Sen ozun kecen defe demirdin ki men neslini bilmediyim qizi almaram? 2 gune fikrin deyiwdi ya menim fikrimi gorub fikrin dey
Eslinde men senle tamamile raziyam. Realliq sen deyenleri eks etdirir. Ve kim deyirse ki, ailesine onem vermerem falan bosh sheylerdi. Ozleri qarshi olmasa bele ata analari eminem qarshi chixsalar bir shey deye bilmeyecekler)))) kechmishdeki o ozguven, cesaret indi hech kim de yoxdur deyerdim. Shexsi fikrimdir.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.02.2024 / 13:05)
*__Narinci__* (16.02.2024/12:58)
Fikrime hormetle yanawin bir zehmet. Realliqdan kenar fikirler bildirirsiz. Sen ozun kecen defe demirdin ki men neslini bilmediyim qizi almaram? 2 gune fikrin deyiwdi ya menim fikrimi gorub fikrin dey
Men ele demeedim ne dediyimide yaxwi bilirem. Orda qohum qizla aile sohbeti getmiwdi. Mende dedimki elbetdeki qohum qiz alaram gedib tanimadigim nesilden qiz almaqdansa. Yeni sechim arasinda qalsam dedim. Sen men deyeni oz bawa duwduyun kimi qebul edirsense o menim gunahim deyil. Realliqdan kenar olan ne demiwemki? Men sabah kimise beyensem onun kechmiwinde ve ya ailesinde her hansi bir problem olsa onu uzune vurmayacaq qeder oz atami anami tanimiram ya ozumu tanimiram? Men dedim axi her kes bawqa curdu her aile muxtelifdir. Ele aile varki deyir ogluma oxumuw qiz alacam. Ogluma imkanli qiz alacam. Mende ise sechim azaddir. Eger bir gozu olmasi. Eqli cehetden chatishmamazliq olsun. Inan Allaha olduqca gozel qarshilayarlar. Men oz ailemi taniyiram. Ve
...
Ardını oxu >>
*__Narinci__*  *__Narinci__* [Off] (16.02.2024 / 13:06)
Be_yourself_ (16.02.2024/13:04)
Eslinde men senle tamamile raziyam. Realliq sen deyenleri eks etdirir. Ve kim deyirse ki, ailesine onem vermerem falan bosh sheylerdi. Ozleri qarshi olmasa bele ata analari eminem qarshi chixsalar bir
Ay sag ol Hele o qeder muasirlewmeyib. O qizin yerinde biz de ola bilerik. Hec kim heyatindan sigortalanmayib. Ancaq evlendiyin insanin ailesinin qebul edib etmemesi sual altindadi.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.02.2024 / 13:07)
Be_yourself_ (16.02.2024/13:04)
Eslinde men senle tamamile raziyam. Realliq sen deyenleri eks etdirir. Ve kim deyirse ki, ailesine onem vermerem falan bosh sheylerdi. Ozleri qarshi olmasa bele ata analari eminem qarshi chixsalar bir
Qardashin sabah aole qursa atasi bariqa olsa qizin. Sen ne vaxtsa qizin uzune vuracaqsanki senin atan bariqa olub? Ve ya tersine sen bowanmiw idin qardashim seni aldi? Yeni bele bir wey edersen? Qisa cavab ver he yada yox
Be_yourself_  Be_yourself_ [Off] (16.02.2024 / 13:11)
SiSeRoN (16.02.2024/13:07)
Qardashin sabah aole qursa atasi bariqa olsa qizin. Sen ne vaxtsa qizin uzune vuracaqsanki senin atan bariqa olub? Ve ya tersine sen bowanmiw idin qardashim seni aldi? Yeni bele bir wey edersen? Qisa
Davul bele dengi dengine. Bariqa oglu bariqa qizi alsin ve ya eksine. Kasib kasibla varli varliyla evlensin bir zehmet. Zaten getmir bir muddet sonra ayriliq olur. Her kes ozune ve ailesine uygunu ile evlenmelidir. Menim ailem oxumush ziyalidirsa olsem bele derdinden o bariqanin oglunun getmerem meselen. Aileme uygun birisi ile evlenerem bu qeder net. Yene deyirem ferqli ailelerden gelen insanlarin evliliyi tutmur seravno. Gerchek budur. Tam tamina arashdirilib ozune ailene elecede yeri gelse nesline uygun deyilse uzaqlashmalisan.
*__Narinci__*  *__Narinci__* [Off] (16.02.2024 / 13:11)
SiSeRoN (16.02.2024/13:05)
Men ele demeedim ne dediyimide yaxwi bilirem. Orda qohum qizla aile sohbeti getmiwdi. Mende dedimki elbetdeki qohum qiz alaram gedib tanimadigim nesilden qiz almaqdansa. Yeni sechim arasinda qalsam de
Ne gozel. Her kesin bele ailesi olmur axi. Sevindim evleneceyin qizin adina) qiz gelin xeylagi ne isteyer ki. Duwduyu aile hormet qoyub oz ovladi kimi gorsun. Ekser aileler bele deyil meselen. Gelini insandan gormeyen aileler coxdu.
Be_yourself_  Be_yourself_ [Off] (16.02.2024 / 13:12)
*__Narinci__* (16.02.2024/13:06)
Ay sag ol Hele o qeder muasirlewmeyib. O qizin yerinde biz de ola bilerik. Hec kim heyatindan sigortalanmayib. Ancaq evlendiyin insanin ailesinin qebul edib etmemesi sual altindadi.
Eynen men de empati quraraq dedim fikirlerimi. Yeni o insanin yerine ozumu qoyaraq.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.02.2024 / 13:15)
Be_yourself_ (16.02.2024/13:11)
Davul bele dengi dengine. Bariqa oglu bariqa qizi alsin ve ya eksine. Kasib kasibla varli varliyla evlensin bir zehmet. Zaten getmir bir muddet sonra ayriliq olur. Her kes ozune ve ailesine uygunu ile
Sen sadece direwirsen. Bowuna direwirsen. Menim oz dogma dayim kasib olub. Evleneceyi xanim ise olduqca imkanli bor weyki qardashi icra bashcisi olub. Emisi polis reisi.deputatda var. Amma dayumla aile qurub 43 ildi. Hech bir problemde yoxdur. Dayim savadsiz cemi 8 il oxuyub. Yoldashi ise MQU bitirib. Yeni bowuna direwirsen. Bu sadece bir misal idi.
Be_yourself_  Be_yourself_ [Off] (16.02.2024 / 13:18)
SiSeRoN (16.02.2024/13:15)
Sen sadece direwirsen. Bowuna direwirsen. Menim oz dogma dayim kasib olub. Evleneceyi xanim ise olduqca imkanli bor weyki qardashi icra bashcisi olub. Emisi polis reisi.deputatda var. Amma dayumla ail
Men senin fikrine yanlish dogru demedim. Sadece oz fikrimi bildirdim. Her kesin fikrine qarshi hormetim var. Ama ozun de yaxshi bilirsen ki o sen deyen minde bir olur da bizim olkede . Allah her kesin konlunce versin teki. Hami xoshbext olsun.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (16.02.2024 / 13:18)
*__Narinci__* (16.02.2024/13:11)
Ne gozel. Her kesin bele ailesi olmur axi. Sevindim evleneceyin qizin adina) qiz gelin xeylagi ne isteyer ki. Duwduyu aile hormet qoyub oz ovladi kimi gorsun. Ekser aileler bele deyil meselen. Gelini
Men oz gorduyumu deyirem. Kenardan kimdense ewitdiyimi demirem. O barede menimki getirib. Allah her kese bele anlayiwli valideyn qismet elesin. Demirem pisdi yerde qalan. Sadece ovladinin sechimine hormetle.yanawsin.
Наверх  Cemi mesajlar: 254

<< 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 26 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 851 / 1732