canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Neye gore avam axtaririq
Nu_ZaYeC~~  Nu_ZaYeC~~ [Off] (21.08.2011 / 02:43)
Ùmumiyetce insanlari rayonlu-weherli,varli-kasb deyb bölmeye ixtiyarmz yoxdu mence..her yerin piside var yaxwsida.herden ele sehnelerle qarwlawramki Ramiz tekaninin sözleri(ALLAH YEre Soxsun Azerbaycani)dùwr.her bi insan etdyi hereketle,fkrleri ve dùwncesi ile öz meneviyyatn eks etdirir
_Crazy_Angel_  _Crazy_Angel_ [Off] (21.08.2011 / 02:53)
Her yerin yaxwisi var pisi var. Rayon qizlaridida Baki qizlarinin adini cixaran adi olur ders oxumaga gelirler min kokkadan cixillar sorada diyiller biz bakiliyig sorada bakililarin adi pis deyil. Rayon qizi deyil mawinda oturmuw 50 yawindaki kiwiye ackiva quzu kesim deyen . He yenede3 diyirem piside var yaxwisida . He elbetdeki inam qalmiyib NIYEDE QALMALIDI? Qiz deyilki evden hicabla cixib kucede hicabsiz min hokkandan cixir ee sadalamaga qalsa yer dolacag . Biz qizlar oglanlari qiniyirigki firladillar yalancidilar mennebilim ne . Niyede elemelidiler. Yeraz padruqamin emsi qiziyla sohbet edirem diyir oturdum bulvarda oglana bele baxdim getdim bele sohbet eledim, 2 gun gecir qiz gelir noldu soruwuram deyir ewii bugun mawurutdada biri xowuma geldi gozumu zilledim baxdim taniw oldug nomre verdim. Men bele qizlarin ucbatinan ozumnen utaniram qiz oldugumcun.Bele qizlari gorub oglanlar neynemelidirler . He birde rayon qiZlari hecde avam olmurlar men rayonda qalmiwam dincelmeye gedende ...
Ardını oxu >>
_Crazy_Angel_  _Crazy_Angel_ [Off] (21.08.2011 / 02:59)
@Efir@, Vallah men sen dediyivi rayon qizlarinda gormuwem . texnikomda oxuyuram ve 1ci kursda menimle bir qurupda oxuyan qiz bizim butun qizlari allasdib ad gununde sevgilisinin yanina bara gedib butun qizlarida aparibki restoranda ad gunu eliyirem bududa rayon qizlari ALLAH uzume baxib men getmemiwem onan.Yeni demeyim oduku Baki qizlari deme her yerin yaxwisida var piside
_Crazy_Angel_  _Crazy_Angel_ [Off] (21.08.2011 / 14:01)
@Efir@, Sen O de4diyin qizlarin kokunu axtar 100% rayonnu cixacag
Kuseyen_qizam  Kuseyen_qizam [Off] (21.08.2011 / 21:54)
Zazulya (21.08.2011/21:45)
Mongol olan mongol axtarar..
tamamile raziyam
AqsHin_  AqsHin_ [Off] (23.08.2011 / 12:14)
_Crazy_Angel_, Seninle RAziyam Weher Qizlari HEc VAxt Ele Wey Elemir Gozleri Toxdu Amma Razyon Qizlari Avtavagzala Catanki Kimi Gozleri x5 axtarir -
@Efir@  @Efir@ [Off] (23.08.2011 / 12:34)
AqsHin_ (23.08.2011/12:14)
_Crazy_Angel_, Seninle RAziyam Weher Qizlari HEc VAxt Ele Wey Elemir Gozleri Toxdu Amma Razyon Qizlari Avtavagzala Catanki Kimi Gozleri x5 axtarir -
*MoNTe_KaRoNa*  *MoNTe_KaRoNa* [Off] (23.08.2011 / 13:44)
AqsHin_ (23.08.2011/12:14)
hamisina aid deyil weher qizlarida varki butun gunu mawinlardadilar rayon qizlarina ne olubki???/bu saytda rayonan da var weherden her yerin piside var yaxwisida
AqsHin_  AqsHin_ [Off] (23.08.2011 / 13:48)
*MoNTe_KaRoNa*, Vallah o butun Gunu MAwinlarda GEzenler RAyon Qizlaridi Duzdu HEr YErin YAxcisida VAr Piside Amma BAkini Deyiwen RAyon Qizlari Oldu -
*MoNTe_KaRoNa*  *MoNTe_KaRoNa* [Off] (23.08.2011 / 13:50)
AqsHin_ (23.08.2011/13:48)
*MoNTe_KaRoNa*, Vallah o butun Gunu MAwinlarda GEzenler RAyon Qizlaridi Duzdu HEr YErin YAxcisida VAr Piside Amma BAkini Deyiwen RAyon Qizlari Oldu -
ola biler ama weherde guya qizlarin hamisi yaxwidi ?rayondaki qizlarda hemcinin
Наверх  Cemi mesajlar: 142

<< 1 [2] 3 4 ... 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 861 / 3799