canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sizcə sevgililərin bir evdə qalmağı düzgündürmü?
B.O.S.S  B.O.S.S [Off] (09.08.2020 / 00:10)
 Canavar kimi ölmək çaqqal kimi yaşamaqdan daha şərəflidir
Bu suali bir sosial şebekede gordum,cavablar maraqli idi,dedim burda da muzakirə olunsun
Black_Attack  Black_Attack [Off] (09.08.2020 / 01:11)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
İndiki srvgililər cox yerdə qalır atellər kol dibləri)))öz kökü üstündə bitməyən otdan ot olası pox dör.atıblar qəhbəliyi peysərliyi cəmiyyətin icinə qeyrətli qız olub yalan valik olub gercək natmalnı oğlan olub yalan şıravoy dəbdədi. Hər şeyi edən tvlərdi və əlbətdəki birbaşa hakimiyyətdu.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (12.08.2020 / 07:19)
abir heya qalmiyib da
_GYuNeL_  _GYuNeL_ [Off] (12.08.2020 / 15:27)
Xeyr.
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (12.08.2020 / 15:38)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Eladi
January  January [Off] (12.08.2020 / 17:14)
 Du Bist Schmerzhaft Schön.
Düzgün deyil.
Be_yourself_  Be_yourself_ [Off] (12.08.2020 / 18:31)
 Don t try to be different. Just be good. To be good is different enough...
B.O.S.S (09.08.2020/00:10)
Bu suali bir sosial şebekede gordum,cavablar maraqli idi,dedim burda da muzakirə olunsun
Bosi mentalitetlere uygun cavab verek,olkemize uygun yoxsa tam semimi? Avropasayagi meselen..nece faiz qinanilma ehtimalimiz var fikirlerimize gore? 
B.O.S.S  B.O.S.S [Off] (12.08.2020 / 19:12)
 Canavar kimi ölmək çaqqal kimi yaşamaqdan daha şərəflidir
Be_yourself_ (12.08.2020/18:31)
Bosi mentalitetlere uygun cavab verek,olkemize uygun yoxsa tam semimi? Avropasayagi meselen..nece faiz qinanilma ehtimalimiz var fikirlerimize gore? 
Mentaliteti qoyaq qiraga,o prizmadan yanaşmayaq,umumi cavab verek,duzgundur ya yox,yoxsa sual qoyardim ki avropada yasasaydiz sevgilinizle bir evde qalardiz? Di cavab verin))
Bella MaFia  Bella MaFia [Off] (12.08.2020 / 19:30)
Bele baxanda duzgun deyil.amma sevirlerse bir birilerini daha yaxwi tanimalidirlar .xaricde onlar tek yawadiqlari ve daha yaxwi tanimalari ucun bir evde qalirlar .onlar uwaqliqdan serbestliye oyrenibler.onlar buna normal baxirlar.bizde dostunu da gizledirler neinki sevgilini.basqi coxdu...ailede basgi coxdu..olmazlar coxdu.qinaq ancaq qadinlara gelir.buna gore nece necr qizlar  az yawinda evden qacmaq ucun hansisa bir kiwiye qacirlar.bundan sonra yagiwdan qacib doluya duwmuw olurlar.heyatlari mehv olur..bize  yarawmir onlarin serbestliyi.biz 17 18 yawindan ayri evlere cixmiriq)ayri yawamiriq.tek deyilik.tek olsalar mutleq birge yawayacaqlar)))
__SoN_BaHaR__  __SoN_BaHaR__ [Off] (12.08.2020 / 19:39)
 Men ßir qeriß insanam.Ne taxtIm var,Ne tacIm.Tut elimden ALLAHIM Tek Sana Möhtacım.
Düzgün deyil ;)
Наверх  Cemi mesajlar: 27

[1] 2 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 877 / 4243