canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

here bir letife yazaq ( tibbi )
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (14.09.2018 / 10:47)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
))))))

Menyu demişken bunuda men deyim movzuya aidiyati olmasada)

Kasib hergun quru corekle qatiq yeyir.. Deyirler axi Bismillah demeyib yeyende şeytanda şerik olur coreyine)
Nece gun bele kişi Bismillah dememiş quru coreyini yeyir...
Axir şeytan dile gelib deyir: ya menyunu deyiş yada Bismillah de men red olum cixim gedim)))
~A_N_T_i_K__V_A_R~  ~A_N_T_i_K__V_A_R~ [Off] (14.09.2018 / 10:49)
 BiLiReM, SeN MeN BiLDiYiM, QiZLaRDaN, DeYiLSeN!!!
__DeFeND__YouR__SeLF__ (14.09.2018/11:47)
))))))Menyu demişken bunuda men deyim movzuya aidiyati olmasada)Kasib hergun quru corekle qatiq yeyir.. Deyirler axi Bismillah demeyib yeyende şeytanda şerik olur coreyine)Nece gun bele kişi Bismillah
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (14.09.2018 / 10:53)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
~A_N_T_i_K__V_A_R~ (14.09.2018/11:49)
Şekili kişi danişir)))

Eşşeyime cerime yazma deyeni eşitmisen?)))
~A_N_T_i_K__V_A_R~  ~A_N_T_i_K__V_A_R~ [Off] (14.09.2018 / 10:55)
 BiLiReM, SeN MeN BiLDiYiM, QiZLaRDaN, DeYiLSeN!!!
__DeFeND__YouR__SeLF__ (14.09.2018/11:53)
Şekili kişi danişir)))Eşşeyime cerime yazma deyeni eşitmisen?)))
wekililerden xowum gelmir daniwma
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (14.09.2018 / 10:59)
Bir qadin erine deyir ki bes nece illerdi isleyirsen evimiz masinimiz her seyimiz var,vaxt ele geden menzereli bir yerde istirahet edek,kisi razilasir,heftesonu hazirlasib cixirlar yola,gelib catirlar istirahet yerine,mesede gezmeye baslayirlar.Neyse hissler cosur filan,kisi tutub arvadin isini gorur,bu vaxt ppx gelib cixir deyir a kisi neyniyirsiz burda? size pratakol yazacam,kisi and aman eleyir polis deyir yox eee yazacam,kisiye 40 manat yazir arvada 100 manat,kisi deyir rəir basa dusmedim mene niye 40 manat arvada 100 manat?polis deyir a kisi seni burda birici defedi tuturam amma bu arvad bezdirib ee meni uje)))
**__**  **__** [Off] (14.09.2018 / 22:37)
Bilmirem letife.yadimda qalmir.bura ele letife kimidi bax gul)
Desert Rain  Desert Rain [Off] (24.10.2018 / 16:44)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Birgün şaxtababa kəndlərin birində gecəyə düşür gəlir bir qadının qapısın döyür qadın qapını açır saxtababa diyirki bəs olar bugün sizdə qalım gecəyə düşmüşəm qadın deyirki qal amma bir otaqim var bir yerdə yatarig araya baliş qoyarig gece istesen balisi aşa bilersen . Neyse gece olur saxtababa yatır qalir səhər açılır saxtaba ayağa qalxır qışqırır ehehehehey qarlı dağlar aşaraq elə bu məqam qadın qişqirir qoymur dalin gətirsin diyir götüvü yi ogras axşam bidene balışı aşa bilmedun

Obiri mövzunu tapa bilmədim bura yazdım
NoreN  NoreN [Off] (24.10.2018 / 19:00)
Kecel sacini darayir
XuliqaN1  XuliqaN1 [Off] (19.02.2019 / 14:33)
bir gün 4 nəfər oğurluğa girir nəsə ev yiyəsi gəlir bular qaçmalı olur.qaçanda biri dala qalır qışqırirki ala qəhbənin balası gəl koməy elə olardan biri diyir siz gedün məni çağırdılar..diyəsən marasız oldu)
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (19.02.2019 / 14:50)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Birgün bir kişi arvadını bacısını və 3 qızını Həccə aparır ziaretə nəsə bunlar çatırlar arvad əlini açır basdiyir yalvarmağa İlahi mən ərimə xəyanət eləmişəm məni bağışla sonra bacısı el açır basdiyir ilahi mən ərimə xəyanət eləmişəm qardaşımin başın aşağı eləmişəm bağışla sonra böyük qızı ilahi mənim oğlanlarla cugguldesiyim vaxtları gunaglarima yazma sora obiri qız da eyni balaca qızda atamın başını aşağı elediyeme görə bağışla . Növbə kişiyə gəlir kişi əllərini açır göyə Ay ALLAH bir avtobus qehbeni yığıb bura gətirdiyim üçün səndə məni bağışla
Наверх  Cemi mesajlar: 73

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 896 / 1673