canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

başınıza gələn qorxulu hadisə..
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (17.05.2018 / 16:21)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
R*A*G*I*N (17.05.2018/17:19)
men qorxmuram ele sheylerden 3defe bashima gelib 3de de tek girmishem tek cixmisham oyananda otaqdakilar danisirdi nece oyandigimi))
Senin o ciliz canindaki ureyy boyukdude )
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (17.05.2018 / 16:19)
DİN@R@***@@@ (17.05.2018/16:53)
Yo koma turkiyede olmuwdu . Bu vetende qolumun apresinde ama heqqeten o yuxunu goren vaxt narkozda ureyim deyanibmiw hekimler ozleride qorxub . Ona gore deremki narkozdan qorxuram(( ayilanda
men qorxmuram ele sheylerden 3defe bashima gelib 3de de tek girmishem tek cixmisham oyananda otaqdakilar danisirdi nece oyandigimi))
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (17.05.2018 / 16:12)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
)))))
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (17.05.2018 / 15:55)
Bugun biri tutub yolda meni nese sorushdu dedim ya ne znayu) qollarin achdi qucaglasin chekildim dala. Gordim chox direndi dedim yaxshi hel qucaglashag) gordim a yox bu dodagin zadin uzadir. Bunun fikri bashqadi) iteledim bunu cirdim e arani, hevh ne yox ustume yixilseydi hech padyomni kran da qaldira bilmezdi onu ustumnen)))
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (17.05.2018 / 15:53)
R*A*G*I*N (17.05.2018/16:48)
koma dushende olmushdu bu?
Yo koma turkiyede olmuwdu .
Bu vetende qolumun apresinde ama heqqeten o yuxunu goren vaxt narkozda ureyim deyanibmiw hekimler ozleride qorxub . Ona gore deremki narkozdan qorxuram(( ayilanda dediler .
_Winanay_Yavrum  _Winanay_Yavrum [Off] (17.05.2018 / 15:48)
Cindiler nediler bular))
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (17.05.2018 / 15:48)
DİN@R@***@@@ (17.05.2018/16:46)
Bogulmaq deyildiye narkoz verenkimi ele bildimki bawim bedenimden aralanib bezekli burulganlarla getdi duwdu oz evmize . Guya men evdekikeri gorem ama bular meni gormur .baxiramki dil deyib
koma dushende olmushdu bu?
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (17.05.2018 / 15:46)
R*A*G*I*N (17.05.2018/16:29)
Allah gorusun deli qiz...men ama hecne gormemishem sadece her seferinde agliyaraq oyanmisham ..ama cox adam deyir ay bogurdular bagli yerdeydim bele seyler
Bogulmaq deyildiye narkoz verenkimi ele bildimki bawim bedenimden aralanib bezekli burulganlarla getdi duwdu oz evmize . Guya men evdekikeri gorem ama bular meni gormur .baxiramki dil deyib aqliyirlar caqiram.hecbiri ewitmirler meni hec deme ortadaki meyit menem ortaya qoyub aqlawirlar)
Bide narkozdan ayilanda qorxurdumki derin quyudatam meni caqirirlar ama qiwqiram hec biri ewitmir willelerde suifatima yagire ayilim deye((
_Winanay_Yavrum  _Winanay_Yavrum [Off] (17.05.2018 / 15:39)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (17.05.2018 / 15:29)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Məndə qorxmuşdum
Наверх  Cemi mesajlar: 103

<< 1 [2] 3 4 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 797 / 2882