canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Medeniyyet!!
-Leo-  -Leo- [Off] (23.07.2017 / 20:04)
Cox halda rastlasdigimiz goruntulerden biride avtobuslarda, metrolarda cavan nesillerin yawdi nesillere yer vermemesidir. Cavan oglan qiz goren kimi ayaqa qalxir. Ama anasi yasinda qadin gorende hec reaksiya vermir. Eks cinse daha cox gorunur. En esasda Cavan qizlara seslenirem. Ananiz, neneniz yawinda qadinlara yer verin. Siz bu duzgundur? Azerbaycanin 90 faizi artiq bu haldadi.
**DeLi__BaL**  **DeLi__BaL** [Off] (23.07.2017 / 22:33)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
O gun avtobusa oldum gedende de ayaquste oldum,gelende de.men ozume sigişdirmaram oturum,boyukler ayaquste qalsin..
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (23.07.2017 / 22:36)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Bizde medeniyyet kanalı bağlanıp
**DeLi__BaL**  **DeLi__BaL** [Off] (23.07.2017 / 22:41)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
Eger avtobusda normadan artiq adam olmasa medeniyyetde olar.
**__**  **__** [Off] (23.07.2017 / 22:42)
Taksiyle gedun)
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (23.07.2017 / 22:50)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Bidefe Bakıda marşruta mindim 20 yanvar idi deyesen , oturmuşdum 1 aģsaqqal geldi , gördüm cavan qızdar oğlannar mïxlanp yerine durmadılar , durdum yer verdim buna , men bunun yanında üzbeüz ayağüste durdum , marşrutda dolu idi , neise bu gördüm ayağımı tapdadı , dedim ağsaqqal baxda tapdadunki baxda bir , Dedi sendee çekilll birqırağadaaa gelip girmisen ayağmın altınaaa , qoca kişiydi heçbe demedim üreyimde fikirleşdimki tfuu menim üzüme sen jimi insana yer verdim ))
**DeLi__BaL**  **DeLi__BaL** [Off] (23.07.2017 / 22:53)
MiLYoNDa1oQLaN (23.07.2017/23:50)
Bidefe Bakıda marşruta mindim 20 yanvar idi deyesen , oturmuşdum 1 aģsaqqal geldi , gördüm cavan qızdar oğlannar mïxlanp yerine durmadılar , durdum yer verdim buna , men bunun yanında üzbeüz ayağüste
Qocadida boşh ver.onun savabini Allah verecek sene.
ceza12  ceza12 [Off] (23.07.2017 / 23:04)
MiLYoNDa1oQLaN (23.07.2017/23:50)
Bidefe Bakıda marşruta mindim 20 yanvar idi deyesen , oturmuşdum 1 aģsaqqal geldi , gördüm cavan qızdar oğlannar mïxlanp yerine durmadılar , durdum yer verdim buna , men bunun yanında üzbeüz ayağüste
Ele bir teme esitmisemki qaqas qiza yer verir basa basda duru qizin yanida ister istemez ayagi qiza deyir qiz deyirki ayagivi cekde terbiyesiz )qaqas qizi qaldiri ayaga deyir sene yer verendedi qebahet oturur qizada deyirki gotuvu gorum bir yerin mene deysin))
-Leo-  -Leo- [Off] (23.07.2017 / 23:07)
Bele hallari qinaq obyektine cevirmek lazimdi. Olmaz bele. Haminin yasdi anasi var. Heckime xos gelmez bele bir halki anasi ayaq usde qalsin. Halbuki hemin anasi ayaq usde qalan cavan hemise basqalarina yer verer. Bes bele bir hali gorenden sora ele bir cavan ne etsin. Son vaxtlar men wexsen cavan qizlara yer vermirem. Cunki nece defe rast geldim cavan qiza yer verdim oturdu ama yawdi bir qadin kiwi gelende durub yer vermedi. Ozumu gunahlandirdimki nahaq yere bele etdim. Azerbaycanda medeniyyet getdikce yoxa cixir. Tepemize deysin avropadan gelen etika medeniyyet.
ceza12  ceza12 [Off] (23.07.2017 / 23:10)
Oglanlarin 90 faizi yer verir qizlarin 30fazi
Наверх  Cemi mesajlar: 24

[1] 2 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 910 / 2953