canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Yuxaridaki userin pis ve yaxşi xususiyyetleri.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.06.2017 / 00:41)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
MoNaCo_FrAnCe, Hava pis kecdi 2013 2014 kimi vseda get as özüvü)))yaxşısı qaragöz kimi öz yerqn ola
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (07.06.2017 / 00:43)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
Black_Attack (072017/01:41)
MoNaCo_FrAnCe, Hava pis kecdi 2013 2014 kimi vseda get as özüvü)))yaxşısı qaragöz kimi öz yerqn ola
He ay sagolllll esas meqam..havaa..bu qumardi hava eladise qatbaqat tutdun..hava tutmadisa sende tuta bilmirsen..ama sene diyimki yenede ziyan etmirsen..
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.06.2017 / 00:44)
MoNaCo_FrAnCe, Bilirəm mənim dostummərdəkandakı ən pizdes pljyajlardan birin işlədirdi gəliri zadı hamsınnan xəbərim var ama tutuzdurasan gərəy
яитминле_танго  яитминле_танго [Off] (07.06.2017 / 00:45)
MoNaCo_FrAnCe (072017/01:41)
Evvelki diyende nece il qabaq nezerde tutursan dostum??men 4il olar taniyiram.ele mammboydu
novxanidadi?
uc il qabag hardasa
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (07.06.2017 / 00:47)
Black_Attack (072017/01:44)
MoNaCo_FrAnCe, Bilirəm mənim dostummərdəkandakı ən pizdes pljyajlardan birin işlədirdi gəliri zadı hamsınnan xəbərim var ama tutuzdurasan gərəy
Ela baaax anlayiwinda var..birazda ciddilik mesuliyyet ve ticari idaretmede guclu oldun iwi tutuzdurursan...sen eger iwlesen sene soz verirem butun ticari elaqelerivi qurmaga komek edecem..firmalar kollektivler oteller..iwledikcede ozun elaqeleri geniwledeceysen...teki tembel olma bugun pul gorende sabahi unutmaa
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (07.06.2017 / 00:48)
яитминле_танго (072017/01:45)
novxanidadi?uc il qabag hardasa
Yox dostum Merdekanda..
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.06.2017 / 00:50)
MoNaCo_FrAnCe, Ə nə nağıl danışısan ən pis halda mərdəkan tərəflər 70 min manatdı arendası u pulu hardan tapım mən yetim + dakı riakə atırsan. Kecən il yo onnan qabağkı il Tropikananı mənim dostum işlədirdi belə pizdes turuzdurammadı ama cox qəşəy gerdi ora
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.06.2017 / 00:51)
Şıxovdada barbadosdu nədi adı belədi bidəfə olmuşam orda məhlə uşağının dədəsi işlədir necə illərdi bax o tutuzdurur cünki yiyəsiynən şərikdi+ balığ evi zadı var
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (07.06.2017 / 00:54)
Black_Attack (072017/01:50)
MoNaCo_FrAnCe, Ə nə nağıl danışısan ən pis halda mərdəkan tərəflər 70 min manatdı arendası u pulu hardan tapım mən yetim + dakı riakə atırsan. Kecən il yo onnan qabağkı il Tropikananı mənim dostum
Tropikanani bu il 100 mine qoyublar bir neferde yaxina gelib goturmuyub..ora iwlemir qaqaw..cox zeifdi..sen imenno gedib obyekti daniwmaki bala bala ilk misal diskoteka gotur 6-7 mine sora elivi duzelt gelen il birazda geniwlet sorada yavaw yavaw boyuut..sen ele diyirsenki men oturum pul gelsinee))dehwetsene qaqaw)tembellewme
Black_Attack  Black_Attack [Off] (07.06.2017 / 00:57)
MoNaCo_FrAnCe, Ama ora işdəyər sadəcə birəz əl gəzdirmək lazımdı..orda mən dəfələrlə olmuşam alver auperdi orda
Наверх  Cemi mesajlar: 3397

<< 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 340 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 858 / 1390