canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bu Gün Azerbaycan Demokratik Cumhuriyyetinin Banisi Memmed Emin Resulzadenin Dogum Gunudur!
!!!~=Bal_qiz=~!!!  !!!~=Bal_qiz=~!!! [Off] (31.01.2011 / 17:16)
Larmen, heç birimiz bilmirik..siyaset çox derindi...bu gun ad gunudu.Allah ruhunu wad etsin.
Larmen  Larmen [Off] (31.01.2011 / 17:18)
GPB (31.01.2011/16:00)
Larmen, Bes menim didiyim odur her bir insanin sehv hereketi olur ama siz gelen kimi sehv siyasetine stat getirdin hec olmasa onun dogum gunudu pis daniwmaq istemirdinse yaxwi emeline stat vererdin
tarixi? Mek yaxsi oxuyum-? Yoxsa siz ? Neyse --virtualdi deye hecne yazmaykacagam. -siz oz verdiyiniz suali deqqiqini anamiyib verirsinizse suali onda men deyil ele siz oxuyun. -. BDU telebesisinizse bucur duwunmemeli idiniz.men her halda qeyd etmiwdim onun haqda hecne menfi yazmayacagam.siz yazdiz niye kozk kduwuncenzdi menfi halinida yazin.diqqetli olmaq ve yazdiqlariniza nezer yetirmeyi tovvsuyelendirerdim.bugunun siyaseti ele sabahdir .bunuda bilmeli idiiz.ggorunur hele coox diqqetli olmalisiniz. Men ne yazdiqimi -ve yazilanlari yaxs nezerledirirem. Neyse
Larmen  Larmen [Off] (31.01.2011 / 17:19)
!!!~=Bal_qiz=~!!!, beli ele bawda da men bu cumleni vurgulamiwdim.
!!!~=Bal_qiz=~!!!  !!!~=Bal_qiz=~!!! [Off] (31.01.2011 / 17:19)
GPB, tebii ki
GPB  GPB [Off] (31.01.2011 / 17:28)
Larmen, Xanim derine getmirem,lazim deyil.cunki yawim o yaw deyil.indi cixiram.cunki movzu artiq dadini itirdi.onu diyim BDU Resulzadenin heykelin qoymaqcun duz 6 ildi yer ayiriblar ama bir dene heykel bu il erzinde cox cetin oldu.budu deyer?tarixe qalanda size heqiqeten tarixi bawa sala bilerem ama burda yox.realda.senin fikirlerine hormet eledim ama qarwiliq gormedim.INWALLAH bu savadinla qebul olarsan universitete.yaxwi yerlere cixib sen bawimiz4 uca eliyersen azeri qizi kimi.
Larmen  Larmen [Off] (31.01.2011 / 17:33)
GPB (31.01.2011/16:28)
Larmen, Xanim derine getmirem,lazim deyil.cunki yawim o yaw deyil.indi cixiram.cunki movzu artiq dadini itirdi.onu diyim BDU Resulzadenin heykelin qoymaqcun duz 6 ildi yer ayiriblar ama bir dene heyk
insallah cax gsevincliyem sinaq imtahanlarim cox ugurla yola verdim. Ele mende inaniram universitede gireceyime insallah. Men realigi daha cox sevirem -. Allaha emanet-
Larmen  Larmen [Off] (31.01.2011 / 17:34)
GPB (31.01.2011/16:28)
Larmen, Xanim derine getmirem,lazim deyil.cunki yawim o yaw deyil.indi cixiram.cunki movzu artiq dadini itirdi.onu diyim BDU Resulzadenin heykelin qoymaqcun duz 6 ildi yer ayiriblar ama bir dene heyk
insallah cax sevincliyem sinaq imtahanlarim cox ugurla -
ola verdim. Ele mende inaniram universitede gireceyime insallah. Men realigi daha cox sevirem -. Allaha emanet-
GPB  GPB [Off] (31.01.2011 / 17:39)
Larmen, Fikirler qarwiliqli ola biler esas ortaq neticeye gelmek ve fikirlerimizi paylawmaqdir.Kimliyinden asili olmuyaraq bu veten bu xalq ucun zerre qeder bele huner gosteren Insan ovladi menimcun ezizdi.SEN oz tehsilinle terbiyenle men ozume yarawan exlaqi keyfiyyetlerimle yaddawda qala bilerem.Azerbaycanin da harizmali liderlerinden biri de Resulzadedir.RUHU nurla Dolsun
Larmen  Larmen [Off] (31.01.2011 / 17:47)
GPB (31.01.2011/16:39)
Larmen, Fikirler qarwiliqli ola biler esas ortaq neticeye gelmek ve fikirlerimizi paylawmaqdir.Kimliyinden asili olmuyaraq bu veten bu xalq ucun zerre qeder bele huner gosteren Insan ovladi menimcun
duwunceler her zamank muxtekifdir ... Bununlada insanlarin beyninde cemlewdirdiyi tevveguru -anlamag olur. Yox menim cunde yox ele veten evladi olaraq vetenin bayragini qaldirib xezer dalgasi kimi dalgalan-dirmaq -kifaet eder. Dogum gunu mubuw olsu. ve hec bir onder ne veteni, ne cumhuriyyeti nede ordunu yalqiz bawina qurmur. Xhow arzularla ugurlar
GPB  GPB [Off] (31.01.2011 / 17:50)
Larmen,
Наверх  Cemi mesajlar: 85

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 878 / 880