canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Niye Namazi Ereb Dilinde Qilirlar
Your_Eyes  Your_Eyes [Off] (27.09.2010 / 01:44)
__SuMeRKi__, bawa duwmedim qaqaw??
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (27.09.2010 / 01:39)
 WaP.CaNiM.aZ CaNiM BeLe oLMaZ;)
brat namaz El fatiha suresi ve 2istediyin sureden ibaret olur ve bu surelerer QURAN dandr . Quran erebcedise sureni nece deishmek olar?
deyiş. __SuMeRKi__ (27.09 /01:41) [2]
Your_Eyes  Your_Eyes [Off] (27.09.2010 / 01:38)
X_mutant_X, men qerar vermedim men dedimki ALLAH ele edierki sen cumleni yaxwi oxuya bilmirsen ne savaddan daniwirsan axi?
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (27.09.2010 / 01:31)
Your_Eyes, Duzgun danismirsan! Bu elmle savadla elaqeli bir sheydir...Birdeki yazmisan ki, Allahin gozunde bende olmazsan! Buna sen yox Allah qerar vere biler...Neyse...bawa duwmezsiz meni! 2 vizede UGURLAR
Your_Eyes  Your_Eyes [Off] (27.09.2010 / 01:21)
X_mutant_X, sen eger esil muselmansansa ilk novbede kimese yardim elemeyi bacar cox gulub witin cixartma qaqaw qaldiki senin o cavabina sen ALLAHI yaxwi tanimirsan senin kimilerdi bele eden cunki sen menim o yazdigima deye bilerdinki ALLAH her weye qadirdi....
ALLAH her weye qadirdi bu gun ona ele bir iman vererki o ALLAHIN en sevimli bendelerinden olar sabah senin bu sozune gore sen ele gunah iwledersenki sen ALLAHIN gozunde bende olmarsan unutma bunu
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (27.09.2010 / 01:18)
Your_Eyes, senin (27.09.2010 / 01:15) yazına cavab verirem, Bir insan Allahi qebul etmeden onun nece sevimli bendesi ola biler? sende gulmeli yazdinee gozel qardawim!
proxi-musi  proxi-musi [Off] (27.09.2010 / 01:18)
Hundurboy_Bryunet (27.09.2010/00:52)
Aylin*, Neceki Dindarlarin ichinden Terroristler chixir Minlerle gunahsiz dama oldurur, o cur de menim kimi dindar olmayan lakin yaxshi insan olan insanlar var.. Sen menim pis bir insan oldugumu deye
bratelnik men seninle raziyam bu barede...dindar olub pis iw gorende var ateist olub yaxwi iwler gorende..her kes ozune cavabdehdi
Your_Eyes  Your_Eyes [Off] (27.09.2010 / 01:15)
Hundurboy_Bryunet, Twk qaqawim inaniramki sende ALLAHIN sevimli bendelerinden olarsan
Hundurboy_Bryunet  Hundurboy_Bryunet [Off] (27.09.2010 / 00:54)
 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
Your_Eyes, bu dogru cavabdi.. inan ki men bunu bilirdim ve ozunden chox razi olan bir iki neferden eshitmek isteyirdim .. axir ki! Gozlemediyim bir adam duz cvcb verdi. Respekt!
Hundurboy_Bryunet  Hundurboy_Bryunet [Off] (27.09.2010 / 00:52)
 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
Aylin*, Neceki Dindarlarin ichinden Terroristler chixir Minlerle gunahsiz dama oldurur, o cur de menim kimi dindar olmayan lakin yaxshi insan olan insanlar var.. Sen menim pis bir insan oldugumu deye bilersen?
Наверх  Cemi mesajlar: 141

<< 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 848 / 2654