canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Mənim waтsapp profilim :)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 03:44)
SiSeRoN (18.02.2016/03:42)
Yox eee yeniki sen bu defe baxib desen sabah baxib deye bilmeyeceksende..yeniki sabah men qabaqlayici tedbirler edecem)))
Senin Vatsapiva Heckim baxa bilmez Neinki senin Heckimin.
Ancaq Yaxin adamlarin vatsapin izlemek olur.
Yeni Sevgilivin nebilim Kiminse bawqasinin Sennen yaxinliqi olan Adamin.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (18.02.2016 / 03:47)
_K_O_T_İ_K_ (18.02.2016/03:44)
Senin Vatsapiva Heckim baxa bilmez Neinki senin Heckimin.Ancaq Yaxin adamlarin vatsapin izlemek olur.Yeni Sevgilivin nebilim Kiminse bawqasinin Sennen yaxinliqi olan Adamin.
Ala heeeeee))) bildim cherez viber edirsen sora onun telefonunu goturursem oz telefonunda neyinse sheklini chekirsen sora hechne olmamiw kimi telefonu qaytarirsan ozune..demeli hemin vaxt senin @ mail adresine gelir sonuncu yazilan..onu men kecen ilden bilirem..yeniki gerek hemin adamin telefonu bir nece saniyelik menim elimde olsun..onu ede bilirem men qaqaw kechen ilden)))ammaki sen ordan bu deq menim sonumcu yazdigimi deye bilersen???neinki sen her hansi bir adam
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 04:05)
SiSeRoN (18.02.2016/03:47)
Ala heeeeee))) bildim cherez viber edirsen sora onun telefonunu goturursem oz telefonunda neyinse sheklini chekirsen sora hechne olmamiw kimi telefonu qaytarirsan ozune..demeli hemin vaxt senin @ mail
Sohbeti firradma Sen deyirdin Hec olmur )))
Dexli nedi Fakt qirirsanda.
Ikincisideki beyaq onu koncide yazmiwdi amma O qeder asan birwey deyil.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (18.02.2016 / 04:10)
_K_O_T_İ_K_ (18.02.2016/04:05)
Sohbeti firradma Sen deyirdin Hec olmur )))Dexli nedi Fakt qirirsanda.Ikincisideki beyaq onu koncide yazmiwdi amma O qeder asan birwey deyil.
Atamin cani onu choxdan bilirem bax Quran haqqi..men ele biliremki yeniki bu deq uzanacam yerime kimin vatsapini isteyirem baxacam..duzu choxdan bilirem mehle uwagim eleyib ozde men demiwem ona amma men elemedim)))chunki ele adam yoxduda axi mende (sevgilim) ona gore bawin buraxdim..amma bele hack edirler vatsapa qaqaw duzdu..prostaki men yetimin biriyem xakkerin iwi gucu qurtarib,.eger isvecre bankindan pul chixardirlarsa bir weki saniyede 16 milyon defe parol deyiwir..
Random sistemdi..onu tapan menim cindir nomremin vatsapina tapa biler,...amma bele bu deq hech kesin bawi uchun dor menim sonuncu yazimi desin)))opurem Ramin sen yaxwi oglansan))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 04:14)
SiSeRoN (18.02.2016/04:10)
Atamin cani onu choxdan bilirem bax Quran haqqi..men ele biliremki yeniki bu deq uzanacam yerime kimin vatsapini isteyirem baxacam..duzu choxdan bilirem mehle uwagim eleyib ozde men demiwem ona amma m
Axir olur ya yox onu de esas mesele?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (18.02.2016 / 04:16)
_K_O_T_İ_K_ (18.02.2016/04:14)
Axir olur ya yox onu de esas mesele?
Niye direwirsen ?
Yox olmur!!!!
Sen sonuncu yazilani denen mende subut eleki oldu mende inanim..deyiremmki olmurda..bayaq dedim axi o biri sehifede hansi wertlerle ola biler..eger olsa..
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 04:18)
SiSeRoN (18.02.2016/04:16)
Niye direwirsen ?Yox olmur!!!! Sen sonuncu yazilani denen mende subut eleki oldu mende inanim..deyiremmki olmurda..bayaq dedim axi o biri sehifede hansi wertlerle ola biler..eger olsa..
A kiwi ferqi nedi Wertin axir olurda ))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 04:19)
SiSeRoN (18.02.2016/04:16)
Niye direwirsen ?Yox olmur!!!! Sen sonuncu yazilani denen mende subut eleki oldu mende inanim..deyiremmki olmurda..bayaq dedim axi o biri sehifede hansi wertlerle ola biler..eger olsa..
Mene Sevgilimin Prifili maraqlidida meselcun.
Tanimadiqin insanin profilin neynirem men.
Esas sevgilimdi ve ya kimse qohum taniw ya dost kimsedee axir.
Onunda profilin qirmaq olur
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (18.02.2016 / 04:20)
_K_O_T_İ_K_ (18.02.2016/04:18)
A kiwi ferqi nedi Wertin axir olurda ))))
Demedim eee olur..dedimki ola bilerrr..
Men prezidentem bawqa weydi men prezident ola bilerem bawqa weydi..
Amma olmayacam)))
Ramin bunu ozunde bilirsenki intermete qowulubsa her wey mumkundu uwaq deyilsen..amma onu ne sen nede men ede bilmerik..duzdu onu eden bizden artiqdi (bu sahede savadi)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.02.2016 / 04:21)
SiSeRoN (18.02.2016/04:20)
Demedim eee olur..dedimki ola bilerrr..Men prezidentem bawqa weydi men prezident ola bilerem bawqa weydi..Amma olmayacam)))Ramin bunu ozunde bilirsenki intermete qowulubsa her wey mumkundu uwaq deyils
Neyse )))
Наверх  Cemi mesajlar: 4050

<< 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 405 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (631)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 880 / 1878