canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sizce, Nardaranda neler baş verir?
Heci_candiYAVER  Heci_candiYAVER [Off] (02.12.2015 / 02:06)
Nardaranda ne baş verir deyenmerem. Ama bir baş qem tüteyi olsa dartardım. Xefifden problemlerim var Düşünce deryama çöküntü verir
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.12.2015 / 02:16)
Dövlət kanalı olan AZTV Nardaranda bu gün keçirilən əməliyyat ilə bağlı sujet yayımlanıb.

Sujetdə; Nardaran "cinayətkar ada" olaraq adlandırılıb. Birdə sanki Ermənistanın paytaxtında keçirilən "uğurlu" əməliyyat ilə Azərbaycan Bayrağı asılıbmış kimi xüsusi səhnəcik hazırlanıb təqdim olunub.

Mən başa düşmürəm. Bəyəm o şanlı üç rəngli bayrağ Nardaranlılarında bayrağı deyil? Nardaran nə vaxtdan cinayətkar ada oldu?

deyiş. X_mutant_X (02.12 /02:18) [1]
Elave edilmiş fayıl:
(280.83 kb.)
Yüklenib: 539 defe.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.12.2015 / 02:23)
23 ildir bir qarış torğanı Erməni dığasıdan geri ala bilməyən qüdrətli Azərbaycan dövləti Nardarana soxulmaqla fəxr edir!
Elave edilmiş fayıl:
(105.74 kb.)
Yüklenib: 539 defe.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.12.2015 / 09:48)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Kaw bu hadiseler olmazdi bu gun pire gederdik..
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.12.2015 / 09:49)
Allah~Tekdi (02.12.2015/09:48)
Kaw bu hadiseler olmazdi bu gun pire gederdik..
Ağanın 40 günüdü bu gün... Düz deyirsən.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.12.2015 / 09:53)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
X_mutant_X, Demek olarki meheremlik girenden bu gunu gozleyirdim awura gunu qismet olmamiwdi pire getmek ...bu gunde qismet olmadi
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.12.2015 / 09:57)
Allah~Tekdi (02.12.2015/09:53)
X_mutant_X, Demek olarki meheremlik girenden bu gunu gozleyirdim awura gunu qismet olmamiwdi pire getmek ...bu gunde qismet olmadi
İnanırsan mənədə qismət olmadı ilk dəfə bu il Aşurada iştirak etmək? Tausa günü yəni 1 gün Aşuradan qabaq qismət oldu Mirmövsüm Ağaya getmək planlaşdırırdım ki gecə ilə gedim Nardarana qismət olmadı bəzi səbəblərdən. Bu gündə belə qismət olmadı.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.12.2015 / 10:03)
X_mutant_X, Umumiyetle biz ailevi butun baki pirlerini gezirik meheremlik ayinda amma nedense bilmirem Rehime xanimi ziyaret edende sanki menevi rahatliq tapirdim belkede uwaqliqdan hemiwe orani ziyaret etmiwem deyedir bilmirem bu il ise umumiyetle qismet olmadi tesuf edirem.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (02.12.2015 / 10:05)
Allah~Tekdi (02.12.2015/10:03)
X_mutant_X, Umumiyetle biz ailevi butun baki pirlerini gezirik meheremlik ayinda amma nedense bilmirem Rehime xanimi ziyaret edende sanki menevi rahatliq tapirdim belkede uwaqliqdan hemiwe orani ziy
İnşəAllah sülh əmin amanlıq olsun gələn il qismət olar Allahın izniylə.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.12.2015 / 10:07)
X_mutant_X, Deyesen pirin baqlanmasini ewitmemisen?.. qanunsuz icazesis tikili olduqu aciqlandi ve imzalandi..
Наверх  Cemi mesajlar: 96

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (9)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 872 / 2710