canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Men etiraf edirem_____________
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (25.07.2019 / 11:11)
___JeuX_D_enFaNTs___, Sen bawqa wey fikirlew men qadina dayana bilmirem senin kimi daw ureyli deyile atkaz eliye bilmerem hec kime ... bele de ki fikrun deyiwibse qaldigimiz yerden davam eliye bilerik men yene de heminki kimi goruwmeyde qerarliyam ... ))
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (25.07.2019 / 11:13)
Mr RoManTiC (25.07.2019/12:07)
___JeuX_D_enFaNTs___, delidiki bu,orda qeyri adi ne var ki,meqsedim seninle goruwmey idi,men danmiram ki ?! sen sadece gotuvu qaldirib qoymusan xoncaya... sen ki tupurduyuvu yaladun o mene bes eledi
Mən iqnordan çıxardım ki yazışım səninlə?)) Sənin kimilərlə yazışmaq heç salamlaşmıramee mən..Bezdirdin deyə iqnor etdim..hədiyyə atırdın silirdim gördüm əl çəkmirsən iqnordan çıxardım ki bəlkə dincələsən.. ))) Gör sən necə oğlansan ki burda yalandan nə yazırsan)) Əslində sən bura lap görüşdün bu qızla yazsan da heç kim inanmaz)) Çünki burdakılar məni yaxşı tanıyır indi də səni tanıdı))) Mən deyən olmadı nəyə dyirsən?) İqnordan çıxardım dedim görüşək görüşmədin?))ə get o suluq qızlar varee onlara yaz bu sözləri ))) Sənin kimilərin üzünə tüpürmərəmee qalmış mesajlaşmaq)) mesajlarl copy edərdim amma bəlkə hələ də qız tutmaq şansın var deyə etmirəm)) Səsli güldüm ))))))))yazuşduneee özdə)))))) Sevişdik yazmamısan yaxşı ki.. ))))
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (25.07.2019 / 11:15)
Qaldığımız yerdəneee özdə... Harda qalmışdıq ki?)) Hə yadıma düşdü a bala narahat etmə ..yazma,hədiyyə atma, zırt başına anketə baxma... Hə burdan davam edək... işinlə məşğul ol.. qıza yazmağı bunlar babnil biliree)) Allah bilir heç şey görmüyüb bu yaşına kimi.. quşbeyin.) nəysə cavab yazdım indi deyəcək yazışdın mənlə)) Xoş anlar ))) Babnik
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (25.07.2019 / 11:19)
___JeuX_D_enFaNTs___, men sene hediyye gondermeycun gozum hoppanmiree sene msj yazmiwdim o hediyyede hediyye siken gelib ... Sen bes ne sikime girib anketama baxirdun ??? Men imenni ona gore sene hediyyede msj yazdim yoxsa osturaga basma bir ay evvel seniynen qirilmiwdi munasibet hec sene salam vermirdim hec sen de mene Bolmede deyiliyee ... adamin uzune diyanasan ...Bele de ki ne yazmiwamsa sene hamini at bura atmiyanin da agzina soxum ... sikime de deyil hec qoy hami gorsun ki men sene yalvarmiwam yoxsa nece...
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (25.07.2019 / 11:22)
. münasibətee))) Allah bilir iki kəlmə yazıb qırmışam )) Burda burindən başqa 3 gündən artıq yazışdığımı xatırlamıram )) .. yalvarırdın hələ o yana da keçirfin. O söyüşləru də get evindəkilərə de. İndi taz tök.. bu son mesaj udi.. sözün düzü acı olyr deyə necə də yazdıyeee axxx vurtuall )) İndi uçç ))
deyiş. ___JeuX_D_enFaNTs___ (25.07 /11:22) [1]
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (25.07.2019 / 11:22)
___JeuX_D_enFaNTs___, heyif ki butun msjlar silinib yoxsa bi dene movzu acib hamisini qoyardim ora ... Orda qeyri adi hec ne yoxdu men seniynen goruwmey istemiwem ve bununcun da derden qabigdan cixmiwam ... Ama yaxwi ki bolmede doruyee dogub atarsan adamin ustune ...
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (25.07.2019 / 11:25)
Mr RoManTiC (25.07.2019/12:22)
___JeuX_D_enFaNTs___, heyif ki butun msjlar silinib yoxsa bi dene movzu acib hamisini qoyardim ora ... Orda qeyri adi hec ne yoxdu men seniynen goruwmey istemiwem ve bununcun da derden qabigdan cixmi

Mr RoManTiC  [24.07.2019 - 13:39]

Sen hele ne gormusen ki ezizim ?! Sadece sebrli ol gorecekler karwida .. Sen omruden bir defe mene qulaq as dee senun dilunnen desek owibka ele ... Pewman olmiyceysan menimle bagli olan hec neye sadece riskovat ele de omrunde bir defe !!! Ne vaxta qeder yerunde sayacaqsan axi?!
Mr RoManTiC  [24.07.2019 - 13:02]

Zaten vaxtin gedir burda ama inandirim seni kinpewman olmuyacaqsan... Men hec kime qarwi bele olmamiwam ... Mozaxist eledun meni sen. . .

Mr RoManTiC  [24.07.2019 - 13:04]

Axi men sene pis nese dimedim ?!
Hem de sen mene qarwi ele davranirsan ki ele bil ki sene qarwi nese pisliyim deyib nedi?! Sen hal hazirda zeif yerimsen sen de ki ordan vurursan iqnor eliyim nem qirilirsan?! Her halda men se
...
Ardını oxu >>
deyiş. ___JeuX_D_enFaNTs___ (25.07 /11:26) [1]
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (25.07.2019 / 11:26)
aha eynen vertualdasan ozuvu guclu hesab eliyirsen sen meni burdan soyursen ama men seni soymurem ozun de gorursen... soyuwnen daniwiram bele de ki qehbexanaya gelen sikin boyukluyune baxmaz !!! sen her uc gun yaziwdigun oglanla yaziwansa nezere almalisan ki,buda soyuw soyen adam da ola biler ama yene de hami gorur ki men soyuw soysem de seni soymurem ama senin kimi adamlardi ki insanlarin uzune diyanir nooldiee nie atmadun wekilleri bura ??? Atmadunsa men ozum yazaram not problem ...
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (25.07.2019 / 11:27)
O biriləri silmisən əsas yalvarcelləri onları da copy edərdim.. məqsədivə byrdakı qızlar asqırsın )) babnik.. di vse bye
deyiş. ___JeuX_D_enFaNTs___ (25.07 /11:27) [1]
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (25.07.2019 / 11:28)
aha iyi guzel de bes senun yazdiglarun harda sikdirir ???
Наверх  Cemi mesajlar: 17045

<< 1 ... 1489 1490 [1491] 1492 1493 ... 1705 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (292)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 862 / 2246