canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Dul Sevgili
*Kardelen*  *Kardelen* [Off] (17.03.2015 / 13:39)
Men bu aralar her weye normal baxmaga qerar vermiwem
BAYRAMİNİZ MUBAREK...p
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (17.03.2015 / 15:33)
Normal baxıram.Mən Bu yaxınlarda Azərbaycan Kanalında Bir verlişə baxırdım Kafedə Bizdə tutmureməli oglan Yoldaşı qız uşaqı Dünyaya gətirib deyənə qızı atıb kücəyə.Qızda o oglanı Sevib inanıb Ailəsinin Narazılıqına Baxmayaraq Qoşulub qacıb Onnan o vaxt.indi valideyni qəbul eləmirdi onu.İndi bu Oglan peysərdi Yoxsa Yaxşı oglandı?
Peysərdidə Özüdə Naturalni.O qız sənə inanıb ailəsinə qarşı cıxıb Səndə onu qız uşaqı dünyaya gətirdiyinə Görə at bayıra O oglanda Qeyrət var?yoxdu blya!.O qız Deyək ki,Barışmadı Onnan Oglan axıra kimi Barışmasa O qız Gedib qəhbəliy eləsə yaxşıdı yoxsa Ərə getsə?Biraz Başımızı işlədməy lazımdı.Hər Boşanan Qız pozgun olmur.!.Yaxşı baxıram.Bu mənim Fikrimdi Kimin.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (17.03.2015 / 15:34)
Bu Elə Bir hadisə di ki,Hamının qohumlarının başına Gələ bilər.ALLAH iraq eləsin.Ona Görə Dərin düşünüb yazmaq lazımdı.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (17.03.2015 / 15:35)
Həməşə hansısa sözə dəqiq Öz fikrivi bildirmək istəyirsənsə o sualı ya sözü öz üzərində analiz elə,Sora Əsl fikrivi biləcəysən.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (17.03.2015 / 15:39)
H.z.İsa peyqəmbərin Dövründə Peyqəmbərimiz görür Cammat yıqılıb Hayküydü Bəs yaxınlaşır ki,Nolub burda O camaatın İcinnən Bidənə agıllı Pırpızbaş Donuza oxşuyanın biri cıxır ki,Bu qadın Cörək ogurruyub daşa basacıq bunu.qadın and icir ki,Uşaqı ac olduqu ücün bunu edib Yoldaşı həyatda yoxdu.,(isa peyqəmbər Soruşmur qadından Səbəbin),Peyqəmbərimiz deyir Mən Siznən Razı bu qadın Ölməlidi daşa basılmalıdı,Amma İcinizdən Kimin Günahı Yoxdusa ilk daşı o atsın və kecir qadının qabaqına.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (17.03.2015 / 15:39)
Kimisə qəhbə cıxarmaq asantdı,başa düşmək cətin.
deyiş. _K_O_T_İ_K_ (17.03 /15:40) [1]
[Conkisde_Paradice]  [Conkisde_Paradice] [Off] (17.03.2015 / 17:28)
_K_O_T_İ_K_ (17.03.2015/15:33)
Normal baxıram.Mən Bu yaxınlarda Azərbaycan Kanalında Bir verlişə baxırdım Kafedə Bizdə tutmur. Deməli oglan Yoldaşı qız uşaqı Dünyaya gətirib deyənə qızı atıb kücəyə.Qızda o oglanı Sevib inanıb Ailəs
...senle tam raziyam
Cnblue  Cnblue [Off] (17.03.2015 / 21:38)
belede
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2015 / 12:55)
[Conkisde_Paradice] (17.03.2015/17:28)
...senle tam raziyam
Dogrusu odu elə qardaş
Men@@Birdeneyem__  Men@@Birdeneyem__ [Off] (03.05.2015 / 12:41)
normal qismett
Наверх  Cemi mesajlar: 80

<< 1 ... 5 6 [7] 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 728 / 2194