canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

_____indi bu dəqiqə_____
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (28.06.2016 / 19:01)
Black_Attack (282016/19:48)
men burda heckimnen qehbekimi tanish olmiram.tanish oluram sora ozun ne kimi teqdim edir elede davam edir.qane etxi cavabim?)hem sen mem suallima sualnan noc cavab verdunki)
Cvb vermemkwem jndi vericem.qewey didun. Amma forumda cox vaxd yazilarivuzdan bele qenaete gelmey olurki burda ferri qiz yoxdu. ..ve s. Bunu bilen hansi qiz urey elib tanjw olar. Lap olsa da . Bilirsuz de indiki qizlarin derdi ancaq ere gedim birden evde qalaram )))) lap taniw olsalar da suznen bir namized cixan kimi elden buraxmillar. Birden Eli almaz meni amandi ))) indi uje bu medduye. Ya bir az imkanlisi viddisi...cixdisa qapazdillar. Suz oglannanr da iki gun daniwdiguzi almirsuz axi. Dirsuz bir taniyim, maraqlani. Ve s
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.06.2016 / 19:03)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Inci-cicek (282016/20:01)
Cvb vermemkwem jndi vericem.qewey didun. Amma forumda cox vaxd yazilarivuzdan bele qenaete gelmey olurki burda ferri qiz yoxdu. ..ve s. Bunu bilen hansi qiz urey elib tanjw olar. Lap olsa da . Bilirs
sende babat dedun ama sen dediklerin burdaki qizdara aid dor senol.
senol vurdum
men catana pis goznen baxmiram ama ozun ele teqdim edirze men ona nece normal goznen baxa bilerem.
sen melodikaynan carliye eyni gozle baxirsan?
Bir-dost  Bir-dost [Off] (28.06.2016 / 19:04)
Black_Attack (282016/19:57)
olur yaxshilarada qulaq asarsan
yoxa lenet
*~_MeLoDiKa_~*  *~_MeLoDiKa_~* [Off] (28.06.2016 / 19:07)
Black_Attack (282016/20:03)
sende babat dedun ama sen dediklerin burdaki qizdara aid dor senol.senol vurdummen catana pis goznen baxmiram ama ozun ele teqdim edirze men ona nece normal goznen baxa bilerem.sen melodikaynan carliy
Melodikanin dawi duwub tepeve? Axrici defe olsun menim adimi cekmeyin
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.06.2016 / 19:09)
*~_MeLoDiKa_~* (282016/20:07)
Melodikanin dawi duwub tepeve? Axrici defe olsun menim adimi cekmeyin
ne vaxt sennen danisharam ozivi soxarsan ortiya basha dushdun? hele muraciet etmemiwem sene.sherhime paz olma zibil!
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (28.06.2016 / 19:09)
Black_Attack (282016/20:03)
sende babat dedun ama sen dediklerin burdaki qizdara aid dor senol.senol vurdummen catana pis goznen baxmiram ama ozun ele teqdim edirze men ona nece normal goznen baxa bilerem.sen melodikaynan carliy
Didim axi qewey didun. Hamini oz adiyla cagirillar. Carlini bura gelennen taniram ona hardasa terefdar cixaram. Melodikani qram da tanimiram. Lap taniw olsalar da didim de sebebler cox olur. Qiz birinci maraqlanor iwun var? Sen disen yox. Ardi gelicey bu munasibetin?
Uje oglanin vicdanina baxan yoxduyeee. Burda hec kim incimesin guvendiyim tek sensen . Yeni etibar ede bilerdim ki sabah gelib olmuuyan weyi sayta yaymiceysen. Hec olani da demeszen. Amma hami eledimi? Ya her qizi bu maraqlandirir. Sende olan digerinde ykxdu. He dicey ki Eli yaxci oglandu pulu da olsedi super olardi. Uje burda ..problem yaranir
Bir-dost  Bir-dost [Off] (28.06.2016 / 19:10)
men de bu qizi evvel ciddi biri kimi gormusdum,sonra gordum yoxxxx)))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.06.2016 / 19:12)
Inci-cicek (282016/20:09)
Didim axi qewey didun. Hamini oz adiyla cagirillar. Carlini bura gelennen taniram ona hardasa terefdar cixaram. Melodikani qram da tanimiram. Lap taniw olsalar da didim de sebebler cox olur. Qiz birin
opurem seni men axirki hansisa qizdan pulun on planda. olduqun eshitdim
sobet ozumnen yox umumiden gedir
cavabin ozumde bilirdim sadece sene sual verdimki gorum ne diceysen
bu cata giren qizdar semimilik sevmirler bu bir. sertlik sevmirler bu iki.sevdikleri bas baqla. ve o senundu.
HaRMoNY  HaRMoNY [Off] (28.06.2016 / 19:15)
Burdaki fikirleri oxuyuram.. maraglidiiii:)
*~_MeLoDiKa_~*  *~_MeLoDiKa_~* [Off] (28.06.2016 / 19:16)
Yvg
Наверх  Cemi mesajlar: 96149

<< 1 ... 4330 4331 [4332] 4333 4334 ... 9615 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1305)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 853 / 3320