canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Hörmet ölçüleri
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (08.05.2016 / 20:25)
Bir dene mellimlerime mellim demishem. Qalan harda ishdemishem mellimlere emiden dayidan qaqashdan zaddan demishem)
Desert Rain  Desert Rain [Off] (04.12.2018 / 23:27)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Hərəyə öz razmerine görə hörmət elirem ))
delisqa  delisqa [Off] (05.12.2018 / 08:48)
Hormet etki hormetde gor hemiwe etmiwem.
asimka  asimka [Off] (05.12.2018 / 08:53)
 O qeder guclu ol ki,kimse senin sakitliyini poza bilmesin....
Vezifesi olanlar avtomatik muellimdi.
delisqa  delisqa [Off] (05.12.2018 / 09:00)
))
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (16.01.2019 / 03:03)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Hərəyə öz razmerinde
___JeuX_D_enFaNTs___  ___JeuX_D_enFaNTs___ [Off] (16.01.2019 / 03:06)
Mən vse ravno müəlliməm ))
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (16.01.2019 / 04:22)
Rayonda sherab evin ishdeden vaxti mudirim deyim da, bir defe bu ichib ureylenib geldi abyekte. İdmanchi idi ne sikimin bashi idi, gordim xoruz kimi de sinesin qabaga gotun dala vere vere nito herketler elyir. Danishiginnan bilinirdi nese sozdi adamdi. Dedim bu ne danishigdi danishirsan. Bunun ureyi achildi da. Deyir menim Bakida filan qeder sherab evim var, filan ichkini Azerbaycana men getirrem, filan qeder işçim var hamsi meni gorende ayaga durub mellim deye muraciet elyir. Sen ayaga durmursan, qaqash deyirsen mene. Bir iki dene de bele qatig qatig danishdi, ele bil bu shahdi men nokerem. Sebrim temiz tukendi. Neyse onnan sora soxdi ichine qehbe. Besh uch gun vaxt verdim işçi tapsin yerime. Sozumun cani odu ki bu xasyetde adamlar choxalib. Nedendise axir vaxtdar olub bu shey ozde. Mellim deyilmelidi bulara. Teze hoqqadi bu mellim sozi de. Ozderi ozunnen vezifece boyuye it kimi yaltaglanirlar deye istiyirler işçileri de bulara yaltaglansin. Ele olmuyanda da bashdiyirlar got got, qeh...
Ardını oxu >>
delisqa  delisqa [Off] (16.01.2019 / 07:56)
Men hamiya hormetle yanawiram mencun ferq etmir onun pulu var ya kasibdir menimcun hami eynidir
Heyat01  Heyat01 [Off] (16.01.2019 / 08:05)
Pulun onemi yoxdu...amma vezifelilere de muellim deye xitab etmiren ....ancaq mekteb muellimlerine deyirdim....I fsyo.....Indi de muellime kelmesin yiqdilar...kisiye de qadina de muellim deyilir....kef eleyun
Наверх  Cemi mesajlar: 84

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 862 / 2243