canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Darvinin nezeriyyesi
Nik_tapmiram*  Nik_tapmiram* [Off] (25.10.2016 / 02:47)
_K_O_T_İ_K_, Oglanliqi neter?)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.10.2016 / 02:47)
Nik_tapmiram* (252016/03:44)
Darvin olenden sora kitablarnin arasindan Quran kitabi cixib.deyirler nezeriyyeni kitaba esasen yazib. Inanmadim nese
ALLAH onun qizin elinden Alir ki,Agilli ol.
O dahada cox isyan etmeye bawlayir ondan so ra.
Nik_tapmiram*  Nik_tapmiram* [Off] (25.10.2016 / 02:49)
_K_O_T_İ_K_, Oglu da var imiw axi deyesen
FuLLiTo  FuLLiTo [Off] (25.10.2016 / 02:49)
_K_O_T_İ_K_ (252016/03:44)
Bu sual menim sualimdi eslinde Menim silahimnan ozumuzu vurmaq isteyirsen )Bunun cavabi var o ilkin yaradiliw idi yeni gerisi ise insan inkiwaf etmeliydi ozu..ALLAH insana ozunu inkiwafa Mane olmur.Am
sənin sualın oldugunu bilmirdim . )
sənin təkamül haqqında təsəvvürün sıfır dərəcəsindədir . Ona görə bu mövzuda səninlə dialoga girmək istəmirəm . silahsız insanla duelə girməyi xoşlamıram . )
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.10.2016 / 02:51)
Nik_tapmiram* (252016/03:44)
Darvin olenden sora kitablarnin arasindan Quran kitabi cixib.deyirler nezeriyyeni kitaba esasen yazib. Inanmadim nese
Birde onun hakkinda Oxumuwam men ozum ozluyumde Arawdirma aparmaqcun aglimdaki suallara cavab tapmaqcun...
Ve bir wey diqqetimi cekdi ki,Adeten cox weyler insanin Heyatinda Qefilden baw verirde.yeni Sen sen emin olursan ki,Yer Kure formasindadi,Ve ya mendeliyev kimi Goturub kimyanin cedvelin yaradirsan ve s....

Onun Gundeliyinde yazilib ki,Onda yavaw yavaw Ateistliy Prosesi gedib bu proses o qeder Leng suretle gedib ki,o ozu bele bunun ferdine varmayib Yazir ki,birde baxdim ki,Heyatin cetinliklerine qarwi mende Dine Inam itib.
Ve bawdiyib dini Inkar etmekcun En Ideal uygun varyant axtrmaqa buncunde Meymun secilib.
FuLLiTo  FuLLiTo [Off] (25.10.2016 / 02:52)
_K_O_T_İ_K_ (252016/03:51)
Birde onun hakkinda Oxumuwam men ozum ozluyumde Arawdirma aparmaqcun aglimdaki suallara cavab tapmaqcun...Ve bir wey diqqetimi cekdi ki,Adeten cox weyler insanin Heyatinda Qefilden baw verirde.yeni Se
: ))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.10.2016 / 02:57)
FuLLiTo (252016/03:49)
sənin sualın oldugunu bilmirdim . ) sənin təkamül haqqında təsəvvürün sıfır dərəcəsindədir . Ona görə bu mövzuda səninlə dialoga girmək istəmirəm . silahsız insanla duelə girməyi xoşlamıram . )
Yalan deyirsen And icerem..
2 ci ise bilirsen senin problemin nededi?
Sen ozuvu ferqli Olduquvu duwunub ozuvu buna Inandirmisan.
Sadece Senin Sizin 1 manata ehtiyaciniz olsaydi onu nece else ederdiz?
Sualina Senin Qeliz yolu secib Karandaw tapardim onu Gedib Nebilim kimnense 3 kilo alma evezinde deyiwib O almani Kimnense wefteliye deyiwib 10 manat else ederem kimi werhin senin Ferqli olduquvu deyil,senin psixoloji problemlerivin olduqun subut edir.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.10.2016 / 02:58)
FuLLiTo (252016/03:49)
sənin sualın oldugunu bilmirdim . ) sənin təkamül haqqında təsəvvürün sıfır dərəcəsindədir . Ona görə bu mövzuda səninlə dialoga girmək istəmirəm . silahsız insanla duelə girməyi xoşlamıram . )
Sen Fantastikaynan yawiyirsan Realliqdan uzaq insansan.
Ele insanlar adeten hecneye yararsiz insan olur.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.10.2016 / 02:59)
FuLLiTo (252016/03:52)
: ))))
Sen mene ALLAHI inkar edecek 1 sebeb getir Men sene onu isbat edecek 10 subut getirirem.
FuLLiTo  FuLLiTo [Off] (25.10.2016 / 03:00)
_K_O_T_İ_K_ (252016/03:57)
Yalan deyirsen And icerem..2 ci ise bilirsen senin problemin nededi?Sen ozuvu ferqli Olduquvu duwunub ozuvu buna Inandirmisan.Sadece Senin Sizin 1 manata ehtiyaciniz olsaydi onu nece else ederdiz?Sual
yüngülvari qıcıq yaratmaqla içində olan fikirləri foruma qusduguva görə təşəkkür edirəm . çox dözümsüz adamsan . )
Наверх  Cemi mesajlar: 276

<< 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (3)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 895 / 3756