canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Müellimin şagirde el qaldırması doğrudur?
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (14.09.2016 / 14:11)
)))))))))))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.09.2016 / 14:05)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Inci-cicek (14.09.2016/15:00)
Ne utancaq dersin ortasinda gelirdi muellimnen direwirdiki qizi burax sozum var. Qiz getmirdi. Heyasizin biriydi. Aa muellime biyem qizi cole cixariceydi. Ozde ne deson cixardi o iglannan. Amma savadi
helede olmalidida)))))

senol birinci kursdaki sobeyim yadima dushduye nese patokda biri orasina burasina yaxdi durmueam ayaqa tutmishamm bunu ciyninnen suruye suruye apariram mellim dirki a bala ders gedire
a bala sennen dorem
a kishi drsdi
axirda condumki ala ramiz mellim sen dersuvu de gelirem mende gorum bu duduy ne deyir)))
mellimde qayidib deyeki aqzunda duduy diyisen bidene lo duahub patokda camaat uzanibe yere)))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (14.09.2016 / 14:00)
Black_Attack (14.09.2016/14:54)
oqlan utancax oluve)))men olsedim oturub ozum yeyerdim hele qiza acix vere vere))))
Ne utancaq dersin ortasinda gelirdi muellimnen direwirdiki qizi burax sozum var. Qiz getmirdi. Heyasizin biriydi. Aa muellime biyem qizi cole cixariceydi. Ozde ne deson cixardi o iglannan. Amma savadina da sobet yox idi
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.09.2016 / 13:54)
Inci-cicek (14.09.2016/14:53)
Yoxe cox wey almiwdi. Bulki, kete zad. Hamsin yeyemmeduy
oqlan utancax oluve)))men olsedim oturub ozum yeyerdim hele qiza acix vere vere))))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (14.09.2016 / 13:53)
Black_Attack (14.09.2016/14:52)
perawkini basha dushdum zad ne idi yaninxaki?))))
Yoxe cox wey almiwdi. Bulki, kete zad. Hamsin yeyemmeduy
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.09.2016 / 13:52)
Inci-cicek (14.09.2016/14:50)
Aydaaa yadima duwdu ureyim sixildiye. Padruqami biri sevirdi. Uje oglan mektwbi bitirib uniye girmiwdi. Biz sinfi yigiwdirirdiq. Bir de gorduy oglan girdi sinfe Allah hakki ne qeder perawki zad. Bir y
perawkini basha dushdum zad ne idi yaninxaki?))))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (14.09.2016 / 13:50)
Black_Attack (14.09.2016/14:34)
sen tesevvur eleki dersin ortasindabir gun girire iceri elimdede 50 60 perashki podnusun icindr)))herbi dersi idi..nostalji
Aydaaa yadima duwdu ureyim sixildiye. Padruqami biri sevirdi. Uje oglan mektwbi bitirib uniye girmiwdi. Biz sinfi yigiwdirirdiq. Bir de gorduy oglan girdi sinfe Allah hakki ne qeder perawki zad. Bir yeke baglama. Bahooo qizdarin sesi goturdu alemi. Nenqeder eleduy qiz elin vurmadi aciqlandi mene. Men didim oglana ki apar da qiz yimicey. Didi kef eliyun ))) oglannan aram yaxwiydi. Vopwem yeduy ))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.09.2016 / 13:38)
EVAMELISSA (14.09.2016/14:35)
Munhendislik iş yoxdur Bakida??? Yoxsa işe götürmek üçün pul isteyirlerki bir il iwlesen borcunu ancaq verersen
Bakida her il 14 milyon ish yeri acilir
umumilikde AZERBAYCANDA. her il 20 milyon vakant yer olur ishdenmekcun
prezidentimizin apardiqi duzgun soyaset. eticeside olkemiz ilden ile ciceklenir varlanir qabaqa gedir oz standartlarin yaradir
sadece o 20 milyon ish yerinin icinde mene bir vakant yer yoxdur
ve 9 milyon ehaliye 2 tam yuzde 15 ish yeri dushurki ne isteyirsen ishdd bu qeder vakant yer olar eee. vallah cennet burnumuzun ucunda olatken elimizi goye acib Alaha dua edib cenneti qazanmaqa nosh calishurug basha dushmurem))))
EVAMELISSA  EVAMELISSA [Off] (14.09.2016 / 13:35)
Black_Attack (14.09.2016/14:33)
muhendi
Munhendislik iş yoxdur Bakida??? Yoxsa işe götürmek üçün pul isteyirlerki bir il iwlesen borcunu ancaq verersen
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.09.2016 / 13:34)
Inci-cicek (14.09.2016/13:42)
He bizde bi denesi var idi ele ))) amma onda catmirdi. Dersin krtasinda durub ya gulurdu. Ya qiwqirirdi. Ya nese yirdi
sen tesevvur eleki dersin ortasindabir gun girire iceri elimdede 50 60 perashki podnusun icindr)))herbi dersi idi..nostalji
Наверх  Cemi mesajlar: 318

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 862 / 3363