canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Azad qullar
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (28.01.2014 / 21:07)
Salamelekim.
Son vaxtlar qanunlarla cox maraglaniramki belke cetine duwende lazim olar ama oda xeir etmedi
Biz nece olkede yawiyurug bele sistem bele ruwvetxorlug olar?qanunu hec qozna alan yoxdu bu yaxinlarda polise duwmuwdum mustentiq menen izahat aldi men herwei oldugukimi yazdim ama o bunlta razilawmib o dediyni yazmagmi istedi mende tebiki etiraz etdim i kalan douldum doulen vaxt qayitdimki menim huquqlarim var cinayetkar olsam bele
ali savadli paqonuna soxdugum qayitdiki senun huquqlarva soxum
beyem bele olke olar?hani azad azerbaycan?biz azad insanlarig ya azad qullar?hani bizim huquqlarimiz?soxdum bele demokratiyaya
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (28.01.2014 / 21:12)
Ve bir misal dun mawinla gerem qayi el etdi saxladim senetlere baxdi hamisi qaydasindadi qayitdiki remen taxmamisan bu vax qayitdimki bax durdugmuz trasa gor kimse kemer taxib?saxlada bunlarin hamisin
diyir ren ozve cavabdehsene yene qaldi icimde 40manat cerme yazdi geldim
belesini salasan ayagvin altna tapdaliyaranda
_MuSuLMaNKa_  _MuSuLMaNKa_ [Off] (28.01.2014 / 21:37)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (28.01.2014 / 22:11)
Ne qederki birliyimiz yoxdu huququmuzda olmayacag. Sistemi deyiwmeliyik. Gurculer belkede mdb de en gobud milletdiler. Baxin indi onlar. Bir millet kimi butun saheler uzre qat qat ustunuk onlardan amaki sistem bize imkan vermir.
Yene deyirem bir coxlari huququmuzu bilmirik arqumentini getirirler duzdu bununda tesiri var ama cox az tesiri var. Esas gunahkar sistemdi.
Misallarda ceke bilerem. Cenubi ve Wimali Koreyaya baxin. Biri dunyanin her noqtesinde oz istehsaliyla temsil olunur obri oz vetendawini mehv eliyir.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.01.2014 / 23:15)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
xaxaxaxaxa)))
duz yazib..
bir meqalede yazmsham bir dustaqin heyatinnan

ANAMI SOYDU PICAQLADIM
Palkovnik(Reis)
Onda Sikim Anavi menide oldurde bacarmirsan?!
duz dir polisin bele cavab verenneride var
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (28.01.2014 / 23:27)
gundelik heyatimizda eshitdiyimiz sözler cemiyyetden, sistemden narazichiliq, shikayet, qiybet. Hami neyise deyishmek isteyir esasda cemiyyeti ve sistemi ama hech kim 1-ci özünden bashlamir.
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (29.01.2014 / 00:08)
Ardarazli (28.01.2014/22:11)
Ne qederki birliyimiz yoxdu huququmuzda olmayacag. Sistemi deyiwmeliyik. Gurculer belkede mdb de en gobud milletdiler. Baxin indi onlar. Bir millet kimi butun saheler uzre qat qat ustunuk onlardan ama
aha duzdu mence coxdan deiwmeliydiy sistemi gecikmiwiy
Huquqzad bowdu bu deqe pul ver varyoxun uzune soy sene tewekur edicey
esas birlewebilmemeymizin sebebi televiziyadi kecenay necedefe mitinq oldu ama hecbiri metbuatda tvde yayimlanmadi mileti goz acmaga qoymurlar
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (29.01.2014 / 00:10)
Black_Attack (28.01.2014/23:15)
xaxaxaxaxa)))duz yazib..bir meqalede yazmsham bir dustaqin heyatinnanANAMI SOYDU PICAQLADIMPalkovnik(Reis)Onda Sikim Anavi menide oldurde bacarmirsan?! duz dir polisin bele cavab verenneride var
))bilirsen nie?cun o reis o vezifeye anasin sikdire sikdire gelib )
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (29.01.2014 / 00:13)
@Manitou@ (28.01.2014/23:27)
gundelik heyatimizda eshitdiyimiz sözler cemiyyetden, sistemden narazichiliq, shikayet, qiybet. Hami neyise deyishmek isteyir esasda cemiyyeti ve sistemi ama hech kim 1-ci özünden bashlamir.
Ozumde nei deiwim?kanstusiani ezber bilirem ama o sadece kagiz uzerinde yazilmiw bow bow qanunlardan ibaretdir
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (29.01.2014 / 00:18)
_MaksI_ (29.01.2014/00:13)
Ozumde nei deiwim?kanstusiani ezber bilirem ama o sadece kagiz uzerinde yazilmiw bow bow qanunlardan ibaretdir
bu sozu tek sen yox hami deyirki ozumde neyi deyishim?)
Наверх  Cemi mesajlar: 14

[1] 2 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 868 / 1374