canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bedenin yoxsa ruhun fahişeliyi?
@Preetygirl@  @Preetygirl@ [Off] (18.12.2013 / 21:12)
gewey sualdi
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (18.12.2013 / 23:25)
Dasort_aliance (17.12.2013/08:35)
Mence movzuya cvb budu,yeniki bedenibakiredi ama gedib daldan verdirir,minoyundan cixir qelbinde fahişelik varki bunuedir,bakirede saxlayirki heyatin dadini cixarsinsorada ere gedende öz aleminde alnı
biraz kobud chixir ama tikdirib gedenlerde var) olmush hadisedir oglanla qiz nishanli olur nishan dövründe olanlari chox yazmiram toy günleri olur toy günü bey üzeri zer-zibon svarovski qashlariyla bezedilmis mercedesle zurnachalan ve nagarachalanlarla gelingetdiye gedir qizgilin heyetine blokun qabaginda beyin qabagini balaca yoxa bey boyda ama agildan ushaq olanlar kesirki emi puy veyde bey deyir gedine burdan) neyse bey chixir yuxari gelini yerde olan lampaninin etrafinda 7-8 kuruq firlayirlar, sonra beyin qardashi gelib gelinin belinden qirmizi lent baglayib bu sözleri deyir anam bacim qiz gelin el ayagi duz gelin 7 ogul isterem 1-cedene qiz gelin bu sözlerle yanashi üreyinde bu sözleri deyir qirmizi lenti baglayiramki bratim gece elinde padnu
...
Ardını oxu >>
Ardarazli  Ardarazli [Off] (18.12.2013 / 23:51)
@Manitou@ (18.12.2013/23:25)
biraz kobud chixir ama tikdirib gedenlerde var) olmush hadisedir oglanla qiz nishanli olur nishan dövründe olanlari chox yazmiram toy günleri olur toy günü bey üzeri zer-zibon svarovski qashlariyla b
Qewey duzub qowmusan. Ama oglan pive icib biraz keflenenden sora ginekoloq xalasi zeng eleseydi "ade sen neyledun men zarafat edirdim ozum mirta dedim" bu lap ela alinardi. )))))))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (19.12.2013 / 00:44)
Ardarazli (18.12.2013/23:51)
Qewey duzub qowmusan. Ama oglan pive icib biraz keflenenden sora ginekoloq xalasi zeng eleseydi "ade sen neyledun men zarafat edirdim ozum mirta dedim" bu lap ela alinardi. )))))))
yeqinki ondada bey dostlarina deyerdi ala sen ölmüyesen p....xa dushmûshuk neyi var bakaldakilarida ichin duraq gedek xalami surumeye pivenoydan chixandada bu sozleri desin Xaneli dayi yaz nisiye defterine chox please)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (19.12.2013 / 00:45)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
@Manitou@ (18.12.2013/23:25)
biraz kobud chixir ama tikdirib gedenlerde var) olmush hadisedir oglanla qiz nishanli olur nishan dövründe olanlari chox yazmiram toy günleri olur toy günü bey üzeri zer-zibon svarovski qashlariyla b
hee sene demishdim o qadin beyin xalasiydi)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (19.12.2013 / 00:48)
Black_Attack (19.12.2013/00:45)
hee sene demishdim o qadin beyin xalasiydi)
he sen demishdim ama ish yoldashim mene beyin bibisi demishdi ) bizi caxamatin agzinaki soz dushdu fsyoda) soze baxe agzina dushdu yaxshiki girmiyib)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (19.12.2013 / 00:49)
@Manitou@, sef elemiremse mene o sobeti o toyda ishitrak eden qiz danishmishdi deqiq yadimda dor)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (19.12.2013 / 00:53)
Black_Attack, chox mehshur hadisedir bu olke gundemine bir neche hefte damagasini vurmushdu herterefli))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (19.12.2013 / 00:54)
@Manitou@, olar heyatdi)) bir adam tanirdim onun ne dostunun cerez cerz bir qohumu vardi ginikolog idi day neler danishirdi)))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (19.12.2013 / 01:33)
Black_Attack, tibbin inkishafi beledide straxovka elemek olur ama eks terefin buynuz chixartmasina mane olmaq olmur)
Наверх  Cemi mesajlar: 27

<< 1 [2] 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 873 / 2875