canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Növbeti istifadeçiye sual verin...
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (04.02.2023 / 21:07)
Nelli pullarin yigir))) hamisini 500duy eleyib saxlayir))

Menimle wam yemeyine razi olarsan?)
Nelli  Nelli [Off] (11.02.2023 / 13:03)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...

Dunyada baw verrenlerden cixardigin netice nedir?
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (11.02.2023 / 13:11)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Uzaq geleceyin planlarini qurma, bu gunun qiymetini bil sevdiklerini qucaqla.
Bir is yoldasimin mene danishdigi bir ehvalati yazacam bura uzun da olsa 
Nelli  Nelli [Off] (11.02.2023 / 13:14)
Yaz gelsin
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (11.02.2023 / 13:17)
Bir gun mene dedi ki , menim atam cox vaxt ozune. Paltar almaga qiymazdi, menim ayaqqabim paltarim eynine olardi deye olari geyinerdi.nese bir gun bunlar ata bala bagda sohbet edirler, ata ogluna deyir ki , bala qocalmisham uje xestelikler menden el cekmir, qoca yasimda sene eziyyet verirem, yaxshi dayaq ola bilmedim sene, oglan da qayidib atasina deyir ki , hec bele fikirleshme , bu heyatda neyinse arxasinda gozum qalsa da atadan sari qalmaz, sen bize yaxshi ata olmusan, dost olmusan ,sirdas olmusan, ona gore de haqqin odenmez bele fikirleshme, deyir kisi doluxsundu, qucaqladi meni geldim ishe, bizim de ishimiz belli di, denizden her isteyende cixmaq olmur, is yoldasim smene gelende aniden kisinin hali pislesir , xeber gelende ki kisi uje olum ayagindadi, cixib gedib catmaq coz vaxt aparir,bezen mumkun de olmur, neyse bu ele olub ki gedib atasinin son nefesine catsa da sohbet elemeye ele de vaxti olmayib, menimle danishan da deyirdi ki , ne yaxshi ki hemen gun ona o sozleri dedim, goz...
Ardını oxu >>
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (11.02.2023 / 13:18)
Insan unutqan demekdi, o vaxtdan xeyli kecib , bu yaxin vaxtlarda ele bir sheyi tekrar etmemishdim ama bele hadiseler yada salmaga calishir ki, sevgini, merhemeti eksiy eleme, olum yaxinlashanda kin oz gucunu itirir.
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (11.02.2023 / 13:19)
Umeyya (04.02.2023/16:11)
Senin üçün kreativ fikrim var tort olacaq amma necə bosqab olacaq içində xəngəl onun üstündə soğanlı qiyme yanında isə qatıq keccap amma hamısı tort olacaq)))) şəxsən Devili tanısaydım ad gününə elə t
Senin beynini yorub nese fikirleshmeyin de bes edir ) almasan bele almish kimi hiss eledim 
Nelli  Nelli [Off] (11.02.2023 / 13:21)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (11.02.2023/13:17)
Bir gun mene dedi ki , menim atam cox vaxt ozune. Paltar almaga qiymazdi, menim ayaqqabim paltarim eynine olardi deye olari geyinerdi.nese bir gun bunlar ata bala bagda sohbet edirler, ata ogluna deyi
Bele pewmanliqlar o qeder olurki insanlarin heyatindaa..bir yaxinin sevdiyin xeste olur... deyirsen ewwi gedib gorerem...gunu gune caliyirsan...bide xeber alirsanki yoxdu... Her weyi zamaninda etmeklazimdi... Sevgini deyeri o istiliyi qaygini vaxtinda vermek lazimdir... heyat bu movzuda cox acimasizdi...
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (11.02.2023 / 13:23)
Nelli (11.02.2023/13:21)
Bele pewmanliqlar o qeder olurki insanlarin heyatindaa..bir yaxinin sevdiyin xeste olur... deyirsen ewwi gedib gorerem...gunu gune caliyirsan...bide xeber alirsanki yoxdu... Her weyi zamaninda etmekla
He menim kimi adama cox cetindi, ona gore de calishanda bele qarsi teref hiss ede bilende, tesir qoymaq olur 
Nelli  Nelli [Off] (11.02.2023 / 13:26)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (11.02.2023/13:23)
He menim kimi adama cox cetindi, ona gore de calishanda bele qarsi teref hiss ede bilende, tesir qoymaq olur 
Mende bu movzularda hessasam... en coxda itirilenn birinin pesmanligi ve bilirsen ki artiq ne zaman geri gelmez... ne geden adam...o sebeden her wey zamaninda... zamaninda deyirikde... amma yene de hiss etdirmek cetin olur cox zaman
Наверх  Cemi mesajlar: 82326

<< 1 ... 8044 8045 [8046] 8047 8048 ... 8233 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (146)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 902 / 816