canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Esger derdi
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.11.2010 / 18:03)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Rican, biz her sheyde istisnayiq her sheyde))) bashdan ayaqa istisnalar olkesi))
Hektor  Hektor [Off] (21.11.2010 / 18:04)
Black_Attack, Eladu brat.sen necesen??
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.11.2010 / 18:05)
Hektor, shukur gune naqaysan? dire m bele forum daha maraqlidir eclaflar biqeyretler sherefsizler xesteler olmayanda))
Hektor  Hektor [Off] (21.11.2010 / 18:07)
Black_Attack (21.11.2010/17:05)
Hektor, shukur gune naqaysan? dire m bele forum daha maraqlidir eclaflar biqeyretler sherefsizler xesteler olmayanda))
Elbetde Eli.merdimezari axtarmagla deyil.özü gelib tapir adami.qardawim heqiqeten de bu dövlete xidmet elemek lazim deyil!
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.11.2010 / 18:08)
Hektor, )) brat Dovlet meycun ne edibki mende oncun nese edim)))
Hektor  Hektor [Off] (21.11.2010 / 18:10)
Black_Attack, Dövlet hec ne elemir biziycun.qardawim diyirdi ay ele ay bele,men esger gedirem fso.ama men imkan vermedim.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.11.2010 / 18:12)
Hektor, ecceb eledun brat iumkan oldi getme tufur her sheye
Pessimist89  Pessimist89 [Off] (17.11.2011 / 00:41)
Chunki kishilik deyerden dushub...
WreCKeR  WreCKeR [Off] (17.11.2011 / 09:36)
 БОГ Создал ВОРА, а Чёрт - Прокурора...
Cunki,harda anasinnan,bacisinnan bixeber zabit ve esger var hamsi ordadi..hamiya aid deyil,yaxwilari cixmaqla)pula gore ,orda kiwiliyinnen kecen,paqona davliq eliyen,tiryapkalar ordadi...ama men herbiye gedendede hecvaxt pis olmamiwam,cunki herbide bele bir mesel var,"kiwi gorduyun gostermez,kiwi o kiwidiki,ograwdigin icinde kiwi kimi qalar ,kiwi kimi de cixar...senin bu verdiyun suali herkese wamil etme duz soz dimedun....cunki meni kimi cox oglanlar var,herbiye boyuk ureyle gedir...yenede diyirem bezileri ona gore getmirki,gedib o eysikliyi,ograwligi,alcaqligi,gorub paqona tabe olmag istemir,cunki orda rutbesinnen istifade eliyen necefler ordadi...ama men vetenin seven oglan kimi gedib gordum ve wukur bir qreximde olmadan geldim...ve herbiye geden oglanlarad sozum oduki,varsa imkan,saxlat getme,eyer yoxsa imkan,gedendede heckesin qabaginnan yemesunler...!
SaRi~QiZ  SaRi~QiZ [Off] (21.11.2011 / 16:55)
her nece olursa olsun eskere getmeyen oglani sevmerem nede evlenmerem. kiwi esker olarda. Mubariz kimi olare esker her oglanin iwi deyil. hec olmasa ozunu eskerden niuqodnu eliyenler baxib ona utansinlar
Наверх  Cemi mesajlar: 95

<< 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 904 / 4372