canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Facebook statuslari
Ardarazli  Ardarazli [Off] (25.01.2018 / 21:59)
Bu botla danışan olub?))))))

m.me/technote.az
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (25.01.2018 / 22:28)
Ardarazli (25.01.2018/13:32)
Bir ləzgi doğuşdan sonra arvadına dəyməyə roddoma gəlir. Qapıya çıxan həkim deyir ki, narahat olma hər şey yaxşıdır, ancaq doğuşdan sonra özünə gəlmək üçün qadına quymaq lazımdır. Ləzgi bir an düşünüb
)))))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (25.01.2018 / 22:30)
Fbde bir status var idi
Turk meselllerinden idi.

Deyir bu kadar orqan oldugunu bilerek niye g.. olmagi secdin))))
Ardarazli  Ardarazli [Off] (27.01.2018 / 08:32)
.

Bir gün binanın girişindən keçib yuxarı evə doğru gedirdim..
Gördüm girişdə elan lövhəsinə kim isə bir kağız yapışdırıb..
"Pensiyamı almışam və onun 20 manatını itirmişəm.. bu pula ehtiyacım olduğundan binanın həyətində kimsə pulu taparsa xahiş edirəm 45-ci mənzilə gətirib mənə çatdırsın.. çox sağ olun.."Çox düşündürdü məni bu yazı.. Cibimdəki 40 manat pulun 20sini ayırıb həmin mənzilə yollandım..
Qapını bir yaşlı qadın açdı. Tək yaşadığı bəlli olurdu. Pulu ona uzatdım və dedim "Sizin elanı gördüm, pulu mən tapmışam, gətirdim sizə çatdırım..."Qadının gözləri doldu.. dedi "oğlum, mən pulu artıq tapmışam.. lakin sən 4-cü cavansan ki, bu gün mənə 20 manat pul gətirirsən.. Allah sizin kimi cavanlara görə bu xalqa rəhm edir.." (c)

Xalqımızın belə yüksək keyfiyyətləri də var.
NoreN  NoreN [Off] (27.01.2018 / 10:55)
Xm ...
Xalq olaraq bineyi/qedimdan gozel xalqiq..
Hokumet cokdurub millati.. onlarda bizim xalqdan dail hec biri diggat etsak..
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (27.01.2018 / 11:59)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Birgün bir qoca kişi Niva naşını ilə bir Xammeri vurur , Xammerden 3 idmançı Oğlan düşür qocaya yaxınlaşıp biri yaxasanınnan tutup " Ağsaggal neynədin?! , bunu kim ödəyəcək indi?! " deyip ağsaqqala teziq edir . Ağsaggal " Ay bala mənim oğlum quşçulux fabrikinin direktorudu , zəng eliyirəm indi gəlip ziyanı ödəsin " Qaqaşdar tez elə kim gəlir gəlsin ziyanı ödəsin tez ! Deip Ağsaqqala tezigi davam edirlər . Yarim saatdan sonra həmin Əraziə bir helikopter enir . Ardıcada hərbi maşınnarı dolur eraziə . Helikopterden düşənlər qaqaşdarı yaxşıca əzişdirir qaqaşdar maşını qoyup qachir . Aralarında agsaggalin oğluda olur . Oğlan " Ata sənə min dəfə demişəmki mən Quşçulux fabrikinin direktoru yox Qartal xüsusi təyinatli bölüyün rəisiyəm " . )
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (27.01.2018 / 12:12)
Ardarazli (27.01.2018/08:32)
.Bir gün binanın girişindən keçib yuxarı evə doğru gedirdim..Gördüm girişdə elan lövhəsinə kim isə bir kağız yapışdırıb.."Pensiyamı almışam və onun 20 manatını itirmişəm.. bu pula ehtiyacım olduğundan
Gozel 5+
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (27.01.2018 / 12:13)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
Ardarazli, men yazdim))nik oglan olsugu ucun biraz geliz oldu))
Ardarazli  Ardarazli [Off] (27.01.2018 / 20:34)
Zeqqumagaci (27.01.2018/12:13)
Ardarazli, men yazdim))nik oglan olsugu ucun biraz geliz oldu))
robotdudaa canı yox anası yox dədəsi yox))))))
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (27.01.2018 / 20:34)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
Ardarazli, yox eyy nese sobetim alinmadi)))
Наверх  Cemi mesajlar: 2128

<< 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 213 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (43)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 886 / 4168