canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Buyurun))))
(WiP~WiRiN~oGLaN)  (WiP~WiRiN~oGLaN) [Off] (18.06.2013 / 15:11)
Salam. . .Cemiyyetin marjinal qruplarina - mueyyen fiziki qusurlu insanlara, elilere, kimsesizlere, yetim uwaqlara, kecmiw mehbuslara, fahiwelere ve.s - movcud kenerlasdirici munasibet ne derecede dogrudur? Cemiyyet olaraq onlari qazanmagimiz lazimdir.. Lakin, mental-psixoloji, inanc-deyer ve cevre amillerinin tezyiqi ile cox vaxt eks tesirlerle onlari itiririk. Problem: bu grup insanlarin ozlerindedir yaxud bizim deyer yanawmalarimiz yalnishdir?. . Buyurun
asik5  asik5 [Off] (18.06.2013 / 15:41)
TANRI ISTESE DAW USTE GUL BITIRER HELE INSANLARA PIS BAXMAMIWAM YADA BAXMARAM CUNKI ,HEC KIM GELECEYINI DUWUNE BILMEZ TANRI NECE VERIFDISE BIZLERE O CURDE ALA BILER ONUN ELINDE HEC NEDIR
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (18.06.2013 / 15:45)
problem onlaron ozlerinde cox azdi, amma esas bizdedi. Biz istesey oz munasibetimizle, davraniwimizla onlarin qelbini ala bileriyq. Onlar da ozlerin lazumsiz yararsiz hiss etmezler. Birinci ise iw yeri lazimdir ki ozlerini qasili hiss elemesinner bilsinner ki oz haqlarini yeyirler
~QORXUSUZ~  ~QORXUSUZ~ [Off] (18.06.2013 / 15:51)
Ey oxumadim
balaca-serce  balaca-serce [Off] (18.06.2013 / 18:54)
elesi var ki heyatin agir zerbwlerinden payini alir. mevbur olur adam oldurur. ya da atasi qardawi satan qizlarimiz var. ele insanlara destek cixmaq lazimdir. ama eleside var ki yolunu ozu secir. kefi bu mawindan duwub o mawina minmek isteyir elesine neyniyesen ki
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (19.01.2019 / 19:23)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
hərşeyi başa düşdüm fiziki qüsuru olana kimsesize yuxardan aşagi baxanın başına yuxardan aşağı çiliyim ağzına qifnan isiyim oyan buyana dağılıb israf olmasun .. amma qəhbə haqqunda eleduyun söhbəti başqa yerdə eləmə .. )
deyiş. MagniFcenT (19.01 /19:23) [1]
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.01.2019 / 21:58)
He da. Fahisheye olan munasibet hara gozden elile olan hara.
Наверх  Cemi mesajlar: 7

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 901 / 1427