canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sizce Qadinlari bawa duwmek bu qeder cetindi?
_ELYA_  _ELYA_ [Off] (21.05.2013 / 12:33)
*Raselina* (21.05.2013/13:22)
Deymez canim ureyimnen kecenleri yazdim sadece..ama kitab meselesini anlamadim ee
Hede sende ureyimdekileri yazdin. Belke men artiqlamasi ile yazardim amma heves yoxdu...
Qaldiki Kitaba, movzu sahibinin movzuya atdigi wekile baxmadinki? MAWALLAH kitab deyile omurdu, ozude cildle))))
*Raselina*  *Raselina* [Off] (21.05.2013 / 12:37)
_ELYA_ (21.05.2013/13:33)
Hede sende ureyimdekileri yazdin. Belke men artiqlamasi ile yazardim amma heves yoxdu...Qaldiki Kitaba, movzu sahibinin movzuya atdigi wekile baxmadinki? MAWALLAH kitab deyile omurdu, ozude cildle))))
He bawa duwdum canimewi o kitabin icinde gua ne olacag ee hamisi tekrar tekrar bizim dedi qodumuz olacagda.. Bezi kiwiler xowluyur axi herweyi qabartmaya
AZERBAYCAN-79  AZERBAYCAN-79 [Off] (21.05.2013 / 12:44)
*Raselina* (21.05.2013/13:22)
Deymez canim ureyimnen kecenleri yazdim sadece..ama kitab meselesini anlamadim ee
))))))) 2-ci hissesi cixanda anlayasan)))))
_ELYA_  _ELYA_ [Off] (21.05.2013 / 12:45)
*Raselina* (21.05.2013/13:37)
He bawa duwdum canimewi o kitabin icinde gua ne olacag ee hamisi tekrar tekrar bizim dedi qodumuz olacagda.. Bezi kiwiler xowluyur axi herweyi qabartmaya
Tamamile raziyam
AZERBAYCAN-79  AZERBAYCAN-79 [Off] (21.05.2013 / 12:47)
*Raselina* (21.05.2013/13:37)
Nowun qabardiriqeee ele sizin qeybetinizden dedi qodunuzdan biz kiwiler zara gelmiwikdeee)))
*Raselina*  *Raselina* [Off] (21.05.2013 / 14:27)
AZERBAYCAN-79 (21.05.2013/13:47)
Nowun qabardiriqeee ele sizin qeybetinizden dedi qodunuzdan biz kiwiler zara gelmiwikdeee)))
Biz dedi qodu eliyirik bu danilmazdi ama bezi bezi kiwilerin qeybeti xanimlarin qeybetinden beter olur...bax goturek ele bizim qonwudaki kiwileri zehlem ele olardan gedir birinci..oturublar mehlede damaglarinda siqaret elinde tesbeh butun gunu qeybet eliyirler arvad kimi...hele kecen defe yanlarindan kecirem oz qulaglarimla ewitdimki deyirlerki,O qonwulugdaki Nazile arvad var ee barda iwliyir e.ayibdi ayib. ...dehwete geldim ee..o Nazile xalani bizde taniyirig yetim qalmiw uwaglarini dolandirmag ucun restoranda qab yuyub xadimecilik eliyir...restorani hetda barda adlandirir qirilmiwlar..lap beledeki barda iwliyir soruw gor ne iwdiyirde ay insan..!bir maraglanda..!yerleri temizliyib,ayag yolulari temizliyib halal pulunu qazanirda.. Ama adlarini kiwi qoymuw 'kiwicikler' ele wiwirdirler bilib bilmeden. ama halbuki soruw arvadi hardadi gezmeye gedir butun gun
...
Ardını oxu >>
AZERBAYCAN-79  AZERBAYCAN-79 [Off] (21.05.2013 / 16:04)
*Raselina* (21.05.2013/15:27)
Biz dedi qodu eliyirik bu danilmazdi ama bezi bezi kiwilerin qeybeti xanimlarin qeybetinden beter olur...bax goturek ele bizim qonwudaki kiwileri zehlem ele olardan gedir birinci..oturublar mehlede da
*Raselina* sen dediklerin bowluqdan daniwirlar sehv edirler. Qadinin daliyca daniwdiqlarina eger qadina yaziqlari gelirse ele bir qonwu kimi kiwi doyuller cixartsinlar maddi yardim etsinler bu olsun esl kiwilik. Var duz deyirsiz ele bowbogaz kiwiler. Amma gel etiraf edekde qadinla kiwinin seleti qeybeti bir olmur axi.

deyiş. AZERBAYCAN-79 (21.05 /16:06) [1]
*Raselina*  *Raselina* [Off] (21.05.2013 / 17:00)
AZERBAYCAN-79 (21.05.2013/17:04)
*Raselina* sen dediklerin bowluqdan daniwirlar sehv edirler. Qadinin daliyca daniwdiqlarina eger qadina yaziqlari gelirse ele bir qonwu kimi kiwi doyuller cixartsinlar maddi yardim etsinler bu olsun e
Mende ele onu deyiremde biz xanimlar en azinda qeybet elemeymizi boynumuza alirig ama kiwiler bunu almir boyunlarina halbuki etdikleri sohbet qeybetden bawqa birwey olmur...
AZERBAYCAN-79  AZERBAYCAN-79 [Off] (21.05.2013 / 22:04)
Qadin denizdir derinne getmeyin batarsiz kiwiler.
SLaDkiY_PrinC  SLaDkiY_PrinC [Off] (21.05.2013 / 22:12)
Bir qadını heç vaxt ağlatma, ağladarkən diqqətli ol!
ALLAH (c.c) göz yaşlarını görür və sayır! Qadın Kişinin qabırğasından
yaradıldı. Ayağından yaradılmadı, əzilməsin deyə. Başından yaradılmadı,
üstün olmasın deyə. Amma qolların çox yaxınlığından yaradıldı,
daim qorunsun deyə. Qəlbimizin hizasından (yanından) yaradıldı,
DAİM SEVİLSİN DEYƏ...!!!
Наверх  Cemi mesajlar: 139

<< 1 [2] 3 4 ... 14 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar