canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

sevdiyine aci cekdirmek istemir.
vicious  vicious [Off] (09.05.2013 / 20:34)
Oglanla qiz inist.da tanis olurlar.derse bir gedib bir gelirler.2il boyu bir birinden gozel gunler yasayirlar.oglan esgerlikden gelenden sonra nisanlanib evlenecekdiler.oglanin esgerliye getmeyine cox az qalmisdi.oglan rayona qohumlari ile gorusmeye gedir.qiz evde birden ozunden gedir.qizin ailesi qizi xestexanaya aparirlar.hekim qizin ureyinde problem oldugunu ve bu halin tez tez bas vereceyini soyluyur.qiz bunu esidende cox pis olur.eve qayidirlar.seheri yene hekime gedirlerki qiz emeliyyat oluna bilinermi diye hekimle sohbete gedirler.hekim bu emeliyyat burda yox xaricde ola biler.ancaq cox riskli emeliyyat oldugunu deyir.emeliyyatdan qalxmamaq kimi bir risk.aile cox perisan eve qayidirlar.qiz bir gece boyu cox dusunur ve sevdiyini umitlendirmek istemediyini ve ayrilmagini qerara alir.oglanin esgerliye getmeyine 3gun qalir.qiz oglana zeng vurur ilk gorusduyumuz yerde gorusek deyir.gorusende oglan qiza men seni gozleye bilmerem 1il.ayrilmaq istiyirem.oglan axi men esgerlikden gelende...
Ardını oxu >>
vicious  vicious [Off] (09.05.2013 / 20:50)
sizce qiz duz edirmi?qiz ne etmeli idi.??????
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (09.05.2013 / 20:52)
Niyyeti yaxwidirsa duz edir
Bankirwa  Bankirwa [Off] (09.05.2013 / 20:55)
oxudum ama bir qerara gele bilmedimki men bele vezyete düwseydim gören ne ederdim
vicious  vicious [Off] (09.05.2013 / 21:08)
qiz sevdiyine dememekde duz edirmi yoxsa demeliydimi?
Lodida  Lodida [Off] (09.05.2013 / 21:56)
mence qiz duz edir.cunki cunki oglana esgerlikde nese ola biler.yada oglan ozune nese ede biler.
_M_E_L_E_K_  _M_E_L_E_K_ [Off] (09.05.2013 / 22:03)
Mence qiz sehv edir......oglana demelidi,men olsam deyerdim hec olmazsa omrumun son gunlerini Onunla kecirdim
vicious  vicious [Off] (09.05.2013 / 22:25)
axi oglan qizin yaninda olmuyacaq esgerlikde olacaq axi.
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (09.05.2013 / 22:30)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
sebrim chatmadi oxumaga
vicious  vicious [Off] (09.05.2013 / 22:32)
sebr yaxsi seydi.sebr etmeyi bacarmalisan.
Наверх  Cemi mesajlar: 38

[1] 2 3 4 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 836 / 309