canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

KeLMe..)
SLaDkiY_PrinC  SLaDkiY_PrinC [Off] (10.05.2013 / 04:08)
kelmem hemiwe kelmedi istenilen yerde. ancaq ele vaxt olurki yola verirem, meselcun ickili adamnan spor elemeyin menasi yoxdu yola verirsen gedir.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (14.07.2018 / 09:13)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (14.07.2018 / 09:28)
Deyirki soz dedinse sozun kechmedise sozunu yox yerini deyish.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (14.07.2018 / 19:53)
Chox soz vermey xasiyetimde yoxdi. Verdiyim sozu de ne olur olsun tuturam. Her shey yolunda olanda ne var ki verdiyun sozu tutmaga. Axir iller chox shey gordim men o barede. Adam gerey sagliginnan, caninnan, aglinnan ne bilim dovletinnen nese itirse de sozunnen shexsiyetinnen iynenin ucu boyda da hech ne itirmesin gerey. Ozunnen demey kimi chixmasin. Vapshe beledi sozun qedrin bilmedunse ele bedenun var olacag et, sumuy, qan kimi. Ozun olmuyasan
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (14.07.2018 / 19:59)
Kimse ele basha dushmesin ki ozumu oyurem. Ozumnen deyirem. Olani deyirem. Vallah menim bu 4-5 ilde imenni o barede chekdiyim ezyeti kim gorseydi ne bilima. Indi danishmaga shey qalib ancag )
elievaydan  elievaydan [Off] (14.07.2018 / 20:07)
Kisacasi basimdan elyrem bezilerin
NoreN  NoreN [Off] (14.07.2018 / 21:46)
Man elede cox danisan dailam.
angelozi_  angelozi_ [Off] (14.07.2018 / 21:51)
 YaSHaDiGiN YeRi CeNNeTe CeViRe BiLMiRSeNSe, QaCDiGiN HeR YeR CeHeNNeMDi..
Olur da arada))
_memati...  _memati... [Off] (15.07.2018 / 00:38)
BELKE INANMIYACAQSIZ KELMEYE GORE BIRINI O DUNYALIQ EDIRDIM KELME KELME BAWDADI DEMEYE ALA HEC BILMIR KELME NEDIYE AT KIMI SOYDURUR OZNU CAMATA OZNU BIR BORZU APARIR MEN DAVA EDEN INSAN DEYILEM QORXURAM DESEZ NIYE CUNKI MENIM DAVA DALAWIM HALKIN FILMINE OXWUYUR GULERUZ WEN ADAM GEDIR YERINE BA,BAWQA ADAM GELIR DEMEY ELE CEKDIM ONU QIRAGA DEDIM AGILLI OL YUMRUQ ATDI SORASI INDIDE GORUR MENI YOLNU DEYIWIR ))))
Hebibim_Sen  Hebibim_Sen [Off] (15.07.2018 / 00:42)
 Hər şeyi maddədə axtaranların ağılları gözlərindədir, göz isə mənəviyyatda kordur
Soz agizdan cixana qeder o senin kolen olur, cixdiqda ise sen onun nokeri olursan
Наверх  Cemi mesajlar: 23

<< 1 [2] 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 851 / 3162