canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

LENETLI***SEVGIM
Black_Attack  Black_Attack [Off] (17.04.2013 / 12:04)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
oxumadim ama ela))))
*D*A*M*L*A*  *D*A*M*L*A* [Off] (17.04.2013 / 11:47)
Salam her kese men oz heyatimda bas vermis bir ozel animi sizinle paylasmaq isteyirem fikirleriniz cox maraqlidi 10 may gunu idi.sehere qizlarla cixmisdiq.cox gezdik yorulib skamekada oturmusdum bir oglan qarsimdan kecib duz gozlerimin icine baxdi mende ona ilk defe idi ki birinden xoslanirdim arxamizca gelmeye basladi biz atesfesanliga baxanda gelib mene nom verdi.mende aldim eve geldim yigib yigmamaqda qerarsiz qaldim ve teli alib zeng vurdum ilk danisigimiz cox gozel kecdi duz 3 ay idi ki danisirdiq kecmisde bir sevgilisi oldugunu ona xeyanet etdiyi ucun ayrildigini dedi ve mene yalan hec vaxt danisma dedi soz verdim hec yalan da danismirdim bir gun isde olanda mene zeng geldi onun kecmis sevgilisi nom kimden tapdigini sorusdum o verdi dedi niye cunki ne meqsedle danisdiginizi bilmek isteyirem onu cox sevirem dedi amma o mene seni sevdiyini deyir ne olar men onu cox sevirem halim pislesdi istekiler destek oldu ele bil dunya basima dolandi axi mende onu cox sevirdim o qiza aradan cek...
Ardını oxu >>
Наверх  Cemi mesajlar: 32

<< 1 2 3 [4]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 916 / 3495