canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sizce sevgi qarin doyuzdurur ?
miRanda_  miRanda_ [Off] (22.01.2019 / 22:07)
Yanına awk koyun
**__**  **__** [Off] (20.06.2019 / 11:21)
Seven sevdiyini incitmese sevgi doyuzdurar.
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (20.06.2019 / 12:48)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Yoxaa pul yoxdusa acsan
Black_Attack  Black_Attack [Off] (01.07.2019 / 08:19)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Noxudnan bişirəndə hə
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (01.07.2019 / 11:16)
*___SeVGi___* (01.07.2019/12:07)
mem heyat yoldasim kasiblasa terk ederem onu.. ama bu serhinden sonra gordim ki men cox pisem.. qardasim olsa seni alardim
Oglunla beraber yediyin kartowka sene dadli gelir yoxsa refiqenle yediyin kabab?
Hansindan daha cox hezz alirsan
[Conkisde_Paradice]  [Conkisde_Paradice] [Off] (01.07.2019 / 11:46)
Malı mala nöş qatırsuz ki? Medeni yemek doyurar, üstünnen de ayran) sevgi ruhu doyurmaqcundu, brat
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (01.07.2019 / 12:04)
*___SeVGi___* (01.07.2019/12:42)
ovlad basqa alemdi...
Xeyr.
Ve izahinda yaziram.
Burda sihbet ovladdan ve refiqeden ferdlerden getmir werti olaraq ele yazdim.
Tebii ki, her kes ovladin Ailesin dostundan bacisindan qardawinan ve s lerden cox sevir.
Men sene sevginin derecesinden daniwdim. Ovlad hami ucun bawqa alem deyil, Az insan var beyem dogub uwaqi atir unitaza nebilim zibil qabina detdoma filan? Xeberlere baxmirsiz beyem?
Bax o insanlarcun sevgi onemli deyil onlarin oz dunyasi var eqoistdiler ozlerinden bawqa kimseni sevmezler oz canlarindan yaranan ovladin bele.
O insanlar muqevvadi sadece.
Sen sadece meseldeki o werti evezlikleri "ovladinla refiqevi" sevdiyin ve sevmediyin oglanla evez ele yene netice eyni olacaq. Tesevvur ele ovladivin yerindeki sevdiyin oglandi refiqevin yerinde sevmediyin.
Netice yene eyni olacaq.
_ScoRpio9_  _ScoRpio9_ [Off] (01.07.2019 / 12:06)
 и всё же нет инчего прекрасней чем верный мужчина рядом.
_K_O_T_İ_K_ (01.07.2019/13:04)
Xeyr.Ve izahinda yaziram. Burda sihbet ovladdan ve refiqeden ferdlerden getmir werti olaraq ele yazdim. Tebii ki, her kes ovladin Ailesin dostundan bacisindan qardawinan ve s lerden cox sevir. Men sen
Yaxwı yazdın
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (01.07.2019 / 12:09)
*___SeVGi___* (01.07.2019/12:42)
ovlad basqa alemdi...
Meselen saytdan gotur Noren nikin adamin 33 yawi var bu insan ovlad ucun hesed cekmekden deyir men uwaqlari sevmirem.
Noren pul yazsa onun semimiyyetine inanaram men cunki Norende eqoistlik var ve adam yalniz ozun duwunur ozun sevir buinsan sevgiye inanmir. Eqoist ozune awiq olan insanlar hec vaxt bawqasin ozunden cox seve bilmez hec ovladin bele.

O ki qaldi Evamelinaya onun yazdiqina sitatgetirmisen onu prikola tutursuz filan hemewe gic hesab eliyirsiz Evani Inan semimiyyetime Eva bu saytda oglanli qizli ici men qariwiq hamimizin agzinda Ayran calar o, oqeder coxbilmiwdi hemde agilli adamdida.
Qatiqi toker agzimiza ustunede biaz su deyer bawivizi yelliyin ayran olacaq bizde yelliyeriy.
O bilir ne daniwir sadece ohemewe cavabi yazir birbawa onun tehlilin yox.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (01.07.2019 / 12:20)
_ScoRpio9_ (01.07.2019/13:06)
Yaxwı yazdın
Dubay weyxi Al Maktumun arvadi qizin ve 40 milyon Dollar pulgoturub qacib avropaya.
Ereblerde bu biabirci hadise hesab olunur ve kiwinin wexsiyyeti alcalmiw hesab olunur.
Dubay weyxi bu deyqe butun Dovletin mezvi agentlerin filan hamisin tokub avropaya olari tapmaqa Avropaya tezyiq edirler nebilim milyardlar teklif edirler ki, onlari geri gondersinler arvadi Almaniyadaydi Almandan qacdi Ingiltereye. Tezeliycenin sohbetidi 2 hefte filandi Skandalgedir dunya seviyesinde. Demek ki, pul sevgiden ustun deyilde.
2 ci misalda o cekirem Ha nin aparicisi vardiye xeyale mawin wouda tesadufen gordum bununevine cekiliwe gedibler cox kasib vezyetde yawiyirlar Yolwadi bred pitt deyil ama sevirde xowbextdi.
Halbu ki, o qiza milyon faiz hansisa biznesmenlerden filan evlilik teklifleribelkede yuzlerle gelib. Wirin qizdi.
Tak wto hara firra vse taki heyat sevgi uzerinde qurulub.

https://youtu.be/DlN7n8ytVrY
Наверх  Cemi mesajlar: 89

<< 1 2 [3] 4 5 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 913 / 2227