canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

TeRBiYeSiZ..)
SeNiNLe___SoN  SeNiNLe___SoN [Off] (28.03.2013 / 18:33)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.03.2013 / 20:27)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Usyan, delisen sen)
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (28.03.2013 / 20:57)
Bu haqda cox wey yazmaq olar. Terbiyesizliyin pik noqtesi yerini, herekeni ve daniwigini bilmemekdir/
Ardarazli  Ardarazli [Off] (28.03.2013 / 22:52)
qoy millet mene terbiyesiz desin ama imkan verun bu duwuk goynen gedenleri doyunca soyum. Bi defe (bu lap coxdan olub) bir daliyeke xalaya yer verdim marwurutda uzume ele baxdiki guya buna borclu idim birazda gec yer verdiyimcun cox gunahkaram. Didim xala nie tewekkur etmirsen zapadlo zaddi? Agzim acildi bunu soxdum itin yumuwag yerine. Ne olar bir medeniyyetin olsun sene yer vermey menim alicenabligimdi tewekkur etmeyde senin medeniyyetindi. Nie bunu zapadlo sayirsan? Ozune reva bilmirsen? Butun gencler yawlilarin hormetini az cox saxlayir ama yawlilar ozleri bize numune ola bilmirler. Ozlerin ele aparirlarki guya biz olarin ayagindan opmeliyik. Oz seviyyesin qoruyub saxlayan lap uwag olsun qoca olsun onun ayagindan opmeye haziram. Ama adami qoyun yerine qoyanin lazimdiki lazimli yerine qoyasan(((
Black_Attack  Black_Attack [Off] (26.02.2017 / 10:45)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
vat is it?)
appreciate  appreciate [Off] (26.02.2017 / 10:49)
Ardarazli (27.03.2013/21:08)
Mence terbiyesiz yoxdu duz ya sehv terbiye almiw var. Herninde qarwisindakina ozunemexsus qiymet vermesi var. Mes. Butun olkede yawli adama cavab qaytarmag duz iw sayilmir. Ama menim gozumde yawli ada
Həmişə olduğu kimi samballı rəy)
YuNuS İsHaQ  YuNuS İsHaQ [Off] (26.02.2017 / 10:54)
 MeN AllAhDaN BaSqA HeCnEyI OlMaYaN QuL AllAhDaN BaSqA HeR SeYi OlAnLaRaYaZiQiM GeLiR
Terbiyesiz adam yoxdur umumiyetle,
terbiyesiz hereket eden var.
bunuda her kes edir,ve ona gorede hec kime terbiyesiz demey olmaz.
Ata Ana muqeddes varliqdir her bir valideyinde oz dunya goruwune savadina qavramasina gore terbiye edir ovladini,
**__**  **__** [Off] (26.02.2017 / 12:49)
Soyuw soymuyun
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (26.02.2017 / 12:58)
Biri var terbiyesiz biri de var uzr isdirem pozgun. Bunlar ayri ayri weylerdi. Meselen ata ana gormuyen uwaq. Mekteb gormuyub ehillewmeyen uwaq. Bezen diller ata terbiyesi gormuyub nece olmaliydu. Mesen oturuwugun daniwigin bilmir, etik qaydalari bilmir buna terbiyesiz dimey olar. Amma day pozgun dorki.
YuNuS İsHaQ  YuNuS İsHaQ [Off] (26.02.2017 / 18:15)
 MeN AllAhDaN BaSqA HeCnEyI OlMaYaN QuL AllAhDaN BaSqA HeR SeYi OlAnLaRaYaZiQiM GeLiR
Sen dahisende ona gore cox isteyirem senide zehlem getmiw))

Zarafatsiz vallah duz buyurdun,
Наверх  Cemi mesajlar: 58

<< 1 2 [3] 4 5 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 871 / 3131