canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Heqiqet...
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.02.2013 / 19:54)
XANNA, esl heqiqet hemishe inanilmazdi, onu inandirici etmey uchun yalan qatmaq lazimdihansisa dahinin sozudu) yeni senin sozune quvvet. ama yazsaydin da, maragli olardi
deyiş. ~_DemounT_~ (19.02 /19:54) [1]
XANNA  XANNA [Off] (19.02.2013 / 20:12)
~_DemounT_~, sen cox gozel suallar qoymusan movzuda. Men onlarin bezilerin cavablandira bilerem. Amma etrafimin mene verdiyi rey, ve formalawdirdigi "sen" sualina cavab yazsam hec kes inanmayacaq. Cunki etrafim ( realda ) menim haqda o qeder yuksek fikirdedir ki, wexsen men ozum her zaman deyirem ki, men adi bir insanam, bu qeder wiwiwrtmeyin.
Menim heqiqetim yalniz oz gorduyum, oxudugum, kontaktda oldugum insanlarla unsiyyetimnen formalawan duwuncemdir. Beynimin suzgecinden kecen ve awkara cixan fikirlerdir. Hec kim meneim fikrimi, movqeyimi deyiwdirmek gucune malik olmayib indiyedek, wukur Allaha. Ozumu hec vaxt heqiqetden uzaq gormemiwem ve gostermeye de caliwmiram. Cunki bununcun hec bir meqsedim yoxdur
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.02.2013 / 20:22)
XANNA, senin semimiyyetine hemishe inaniram.
ola biler, bu qeyri adi hal dor ki, kimse sene inanmasin. gozel inanlar var, olacag da. Ancag bele hallar insani uchuruma da apara biler, yeni inkishafdan saxliya biler. eslinde bele hallarda insana esl heqiqet lazimdi(hemin o gozel insana))
XANNA  XANNA [Off] (19.02.2013 / 20:29)
~_DemounT_~, Bax bunu cox gozel dedin. Men her zaman deyirem ki, adami cox terif etmezler, o adamda ozunden muwtebehlik yaranir, menden yoxdu deye. Yalniz cox agilli insan, ozunu kenardan gore bilen ve nelere qadir ola bilen- bilir ki, terif dogrudur ya yox, ve bu teriflerden heddini awmir, menemlik etmir. Mene wexsen qirx gun qirx gece de terif oxusan, bununla menim wexsi keyfiyyetimde deyiwiklik olmayacaq, ve ya eksine. Kimse meni alcaldmaga caliwsa da men hec ne itirmeyecem, neceyemse eleyem- bununla hec ne deyiwmir vallah. Elinde sonunda biz sadece bir insaniq bunu derk etmeliyik. Bir anin icinde her weyden mehrum ola bilerik. Bir weyi her zaman Allahdan isteyirem, neyi elimnen alirsan al, aglimi, menliyimi alma !
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.02.2013 / 20:38)
XANNA, Amin. ele haminin
tekebbur her insanda var, ushaglardan savayi. ele sheyler bir az zeif insanda tekebburu zirveye qaldira biler
XANNA  XANNA [Off] (19.02.2013 / 20:41)
~_DemounT_~ (19.02.2013/20:38)
XANNA, Amin. ele haminintekebbur her insanda var, ushaglardan savayi. ele sheyler bir az zeif insanda tekebburu zirveye qaldira biler
dogrudur, dedim axi psixoloji status bu zaman oz sozun deyir. Movzun gozelllll. Maraqli werhler olsaydi, memnuniyyetle oxuyardim ))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (19.02.2013 / 20:44)
ele werhler yazildi ki, soz yazib werhimin ciliz gorsenmesini istemirem))))))
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.02.2013 / 20:52)
XANNA, sohbeti bitirmeychun istifade elediyin priyomu da beyedim, qehseyy)))
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (19.02.2013 / 20:53)
A_M_I_G_O, senin sherhlerinin yeri ayridi burda)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (19.02.2013 / 21:56)
~_DemounT_~, Bu movzuya aid Agalar muellimin Eynwteyle Tagorun muzakarisinin tercumesi vardi. Gorum ewib tapsam bura kopya ederem.
Наверх  Cemi mesajlar: 110

<< 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 851 / 4076