canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (31.01.2016 / 04:40)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
HisSlerin_Reksi (23.01.2016/16:14)
Ozunden raziliq ) hedsiz cox danishmaq , ekizler ))))
Hardasan ay ucan tarelka
milash  milash [Off] (31.01.2016 / 08:28)
Her hefte fala baxdirirdiq))
milash  milash [Off] (31.01.2016 / 08:29)
Bu fal o faldan deyildi
DerSkiY_  DerSkiY_ [Off] (31.01.2016 / 12:39)
 Kakтus və Lavinia
Gelmiyib
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (31.01.2016 / 14:00)
bir defe uzun muddet plan qurub biri ile danishmaq istemishdim,ozu de tek vaxtlarinda dushunun adamlarin arasinda bashladim danishdirmaga,bir de baxdimki hami mene qulaq asir.utandim getdim,sonra ozu geldi)
1 ci kurs idim
DerSkiY_  DerSkiY_ [Off] (31.01.2016 / 14:00)
 Kakтus və Lavinia
Olmamiwam telebe )maragimda olmuyub ) ve yaxwikide olmamiwam)
milash  milash [Off] (31.01.2016 / 14:13)
Bir defe birinci kursda derse cavab verirdim. Dehshet heyacan ichinde idim. Ders danishdiqca gordum gordumki ushaqlar mene baxir (bizde bezi dersleri stolu bash basha qoyub yigishirdiq dairevi kimi) muellimde baxir. Imkan vermedi sona chatdirmaga dedi besdi bu qeder. Ardinca dedi dersden sonra qal ishim var.
Ureyim esdi,oldum dirildim ay Allah bu muellim niye bele dedi ,ne deyecek mene? Muellimde bir az qeliz adam idi.
Dersden sonra hami getdi refiqemle qaldiq. Indi qorxudan ayaqlarim esir ). Muellim dedi otur . Oturdum. Dedi qizim sen niye bu qeder heyanlanirsan senin xeberin varmi her defe derse hazir olsanda senin sesin titreyir danishiq itir?
Dedi get hech vaxt bu qeder heyacanla yanashma ,senin bu fenn uzre imtahan zacotun indiden hazirdir.
Bele hech nesiz kechmishdim o fenden )
AylinAylin  AylinAylin [Off] (31.01.2016 / 23:08)
birimci kirsda idim teze bawlamiwdi dersler biz iki qrupa bolunmusduk MU16, MU17 Men MU17 de ozuyurdum bi jefte kecdi MU16 qrupuna uwaq catmirdi bizim qrupdan ora kecirtmek isdediler oglanlardan deymediler ki olar beraber bolunub qizlardan kecirdirdiler men konullu kecmek isdedim getdim o biri qrupa oranin usaqlari eese yaxwi deyildi aliwa bilmirdim muellime dedim qaytarin meni dedile da olmaz adin yazilib mende oturdum agladim ki isdemirem bu qrupu ne qeder dedim axirda qaytardilar bir gun sonra oz qrupumuzun qizlariyla dalawdim cunki olardan birini kecirtmek isdeyirdiler menim usdume duwduler ki kecmiwsin oturardinda nese pis oldum agladim mecbur qayitdim hemin qrupa indi isdemediyim o qrup yoldawlarimi o qeder coz isdeyirem kii
DerSkiY_  DerSkiY_ [Off] (31.01.2016 / 23:13)
 Kakтus və Lavinia
Gelmiyib ) g3lmesinde )
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (31.01.2016 / 23:16)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Unive deyib qayitmisam
Наверх  Cemi mesajlar: 212

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 862 / 2714