canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:31)
Bizdede jurnallla baqli bele bi wey olmuwdu bialogiyadan 4-5 qiz yiqiwdiq jurnalda sinifde idi))eleme tenbellik goturub ozumuze 1- 2 dene 5 yazdiq amma mellime bawa duwdu ve axiri mutlu sonluk o 5 ler quyruqlu 5 oldu eh))))gidi gunler ehhh))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:43)
bildim ki, bawimi agradacaqlar. Chixdim yuxari ve ele koridorda da Dekanimizla rastlawdim. Sual verdi ki, - hardasan? aglima gelen behane o oldu ki, seher derse gelende yixildim ve walvarim cirildi))))))))))). qayidib paltarimi deyiwib geldim. ona gore 1-ci derse de gecikdim.
Mene ozune mexsus tonla dedi. EHMEDOV sen yixilmisan ve butun uwaqlari da yixitmisan ardinca)))))))))))))/
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:46)
A_M_I_G_O (18.01.2013/00:43)
bildim ki, bawimi agradacaqlar. Chixdim yuxari ve ele koridorda da Dekanimizla rastlawdim. Sual verdi ki, - hardasan? aglima gelen behane o oldu ki, seher derse gelende yixildim ve walvarim cirildi)))
)))))))ayda dehwet ))))) maraqli idi heqiqeten)))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:50)
bir defe de bir qrup yoldawimin valideynini prorektor cagirtdirmiwdi. yoldan bir alkawa bir araq aldiq ve yalandan dedik ki, guya valideyndir. prorektor ona o qeder wikayet etdi ki, alkaw 1 wille qrup yoldawima iliwdirdi))))))))))))).
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:52)
Son zng gunu bir dene goyercinim var idi dedim ki bizi caqiranda ucurdacam eh sinifde muellim daniwanda bir bir uwaqlari caqirib vinetkalari verib terifleyirdi ne ise novbe mene catdi mende elimdeki goyercini yanimdaki yoldawima verdim ki saxlasin))))o da qewey saxladi pencere aciq idi goyercin elinde cixdi pencereden ucdu gedi indi kamera meni cekir mellime vinetkani veriridi ozumden asili olmadan goyercine gore ele aqladim indide baxanda gulmek tutur meni))))demiwdim o goyercini arzu tutub ucuracam gormeden gitti))))
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:53)
A_M_I_G_O (18.01.2013/00:50)
bir defe de bir qrup yoldawimin valideynini prorektor cagirtdirmiwdi. yoldan bir alkawa bir araq aldiq ve yalandan dedik ki, guya valideyndir. prorektor ona o qeder wikayet etdi ki, alkaw 1 wille qrup
))))))))))))... bu gun hec guleceyim yoxx idid Allah seni guldursun amin ..
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:55)
Telebelik illerim hamisi serguzewtlerle doludur. Hemiwe de yigilanda hemen hadiseleri yada salib guluruk.
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:57)
A_M_I_G_O (18.01.2013/00:55)
Telebelik illerim hamisi serguzewtlerle doludur. Hemiwe de yigilanda hemen hadiseleri yada salib guluruk.
Amma.bizde uni de maraqli bi hadise olmayib)hele 1 ci kursdur yeqin ona gore amma bi wey olmuwdu onu yazmicam. mektebde amma N qeder
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 01:04)
niye? yaz da mene mmaraqlidi. bilmek isteyerdim. ama sirrdirse yazma
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 01:09)
A_M_I_G_O (18.01.2013/01:04)
niye? yaz da mene mmaraqlidi. bilmek isteyerdim. ama sirrdirse yazma
Yoxx sir deyil yaxwi yaziram sen cunki menim xahiwimi yere salmadin
bele bi wey olmuwdu pillekenlerde duwende qabaqda da muellime duwurdu cevrilib qiza soz deyende ayaqim iliwdi muellimenin uzerine getdim meni qizlar tutdu amma mellime yere yixildu ele piss oldum ki ozde bizim mullim idi))
Наверх  Cemi mesajlar: 212

<< 1 [2] 3 4 ... 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 1902