canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (07.06.2017 / 01:14)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
Wparqalkani qiz telebe yoldawim minisinen cixart qoy menim walvarimin altina mende tutulub kesilim qovulum imtahanan))
Mr_Miliyon  Mr_Miliyon [Off] (07.06.2017 / 02:04)
Məktəbdə odun peçi idi,10-cu sinifdə Fizuli müəllimin dərsində peçə bir cib ampula tökmüşdüm dərsin ortasında otaq novıy qod atəşfəşanlığına oxşuyurdu)
Tələbəlikdə Polad 3 qayıbı bir dərsə qoydu mənə tutub jurnalı cırdım)az qala qovulurdum prosto iş ondaydıki qardaşı Tofiq prorektoruydu həmdə mənə daydaylıq eliyirdi,iş bir az dolaşdı)
Metroda gedəndə qapı bağlananda həmişə uşaqlardan kimisə itələyib çıxarırdım bayıra o qalırdı biz gedirdik)əsasən Yusifin başına gətirirdim bu oyunu.Əli həmişə cibində olurdu reski ürküdürdüm şalvarının cibləri cırılırdı)Bir qrup yoldaşım var idi Samir şampunçik,1-ci kursda patok yoldaşım İlkinə (lomuydu) fırratmışdımki Samir qaluboydu.İdeya Yusifin ideyasıydı.Hamısına vəziyyəti başa saldıq Samirdə içində olmaqla ki özlərini yandırmasınlar.Samir bunu görəndə hərdən ah uhh zad eliyirdi kəsə kəsə baxırdı buna,buda düz 1 semestr düşdü Samirin dalıyca tuta bilmədi,gəlib mənə şikayət eliyirdiki bunu necə tutum mən max vermir axı)
Наверх  Cemi mesajlar: 212

<< 1 ... 20 21 [22]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 895 / 2197