canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
heyat__qisa__  heyat__qisa__ [Off] (23.01.2013 / 13:45)
Eh ooo qeder her gun bir hadise olurdu eynen Hababam sinfi kimi ehh)
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 20:28)
Bizde bir defe mene de hekim peyvent vura bilmedi kien iyneden qorxuram.ne qeder elediler vura bilmediler))hekim bir eseblewmiwdi ki
*____FeRReRo____*  *____FeRReRo____* [Off] (18.01.2013 / 18:57)
Cox hadiseler olub) mektebe privivka elemeye gelende hekimler,bir dostum var idi ele sinif yoldawim idi Kamal)(helede dostuq) qacirdiq menim xalam gile,onlarda gizlenirdik )))) xalam deyirddi ay bala bize niye gelmisiz seher vaxti,deyirdimki bes hekimden qorxuruq ))) ey gidi gunler))mekteb vaxti bizi beden terbiye dersinde bolerdiler,men her defe oglanlarnan gedib stadionda futbol oynuyurdum ))))
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 15:18)
.
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 13:36)
...ne eliyib eeeee
bizde imtahana girende bir qiz var idi wpalqalk goturmuwdu sinfe prorektor girib yoxlayirdi sinfe girende hami qalxdi ayaqa birce bu qiz qalxmadi qalxsaydi spalqalka duwecekdi ne ise prorektorun diqqetini cekdi qiz dedi bala sen niye durmursan qizda durdur durdu dedim melim qaydaara gore telebe imtahanda olanda kim gelse bele ayaqa durmamalidir prorektor nece deyerler sindi da ozunu sudan cixarmaqdan otru dedi duz deyirdi imtahan vaxti ayaqa durmazlar deyib uzunu cevirib cixdi o qeder))))))))
NoreN  NoreN [Off] (18.01.2013 / 12:43)
UZUN MESELEDI QISA YAZACAM--Unverst.kecen il praktikada idik demeli bizi Turmeye aparmiśdilar..bi dene esmer kadin gordum texmini hiss olunurdu Qafqaz milletidi cox yasdi idi.bundan rus dilinde sorudum ki,azerisen..Sen deme ermeni imiś.. Mende sanki ele momenti gozdeyen kimi sifetimde iztehzali guluś altan yuxari buna baxib iśare gosterdim ..yani elimle medafe ferqimizi men hardayam sen harda(aśagi yuxari yani seviyye aramizda) ..
Fuflo arxaya cevrilib bir Cavan qizi gosterib dedi..Ele ermeni dilinde--bax Qarabagli..bidene Qarabag sozu catdi mene ele.. Bidene ses kuy saldim ki bu Qarabag dediyi ucun..ele menide butun usaqlarida tedric etdiler praktikadan..
Ps(soradan oyrenib bildim ki,o Cavan qiz Gûrcu imiš Hec Qarabaga adiyerti yox îmiš) zato ela Pert olmušdum..
*-=ReSpEcT_BoY=-*  *-=ReSpEcT_BoY=-* [Off] (18.01.2013 / 01:18)
 ...Ne QeDeR oLsADa DiLiM aCi, SaDeLiKDiR BaSHiMiN TaCi...
1ce_sus_sevme (18.01.2013/01:18)
Sizde hisse hisse yazin
savax
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 01:18)
bizde qrupda imtahana pul veren qiymet alan kimi auditoriyadan cixan kimi koridorda qiwqirirdi ki, PULUMU QAYTARSIN. Muellim deli olurdu eeee
deyiş. A_M_I_G_O (18.01 /01:18) [1]
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 01:18)
*-=ReSpEcT_BoY=-* (18.01.2013/01:16)
uni heyatimi yazsam sigmaz buralara
Sizde hisse hisse yazin
*-=ReSpEcT_BoY=-*  *-=ReSpEcT_BoY=-* [Off] (18.01.2013 / 01:16)
 ...Ne QeDeR oLsADa DiLiM aCi, SaDeLiKDiR BaSHiMiN TaCi...
uni heyatimi yazsam sigmaz buralara
Наверх  Cemi mesajlar: 212

<< 1 ... 17 18 [19] 20 21 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 894 / 2501