canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Telebelik illerinizde başınıza gelen maraqlı hadise
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:01)
Meselen birinci men yazim 8 ci sinifde oxuyanda bizim uwqqlar Kimya dersinden hecc xowlari gelmirdi bir gun kimya dersinde sen deme uwaqlar muellimenin stolunu goturub evezine qiriq stol qoymuwdular ve bir qiz pufetden gelende ele bele muellimenin stolunda oturdu ve bizde usbet edib deye bilmedik ki stol qiriqdi ve qizz yapiwdi yer ondan sonrada yeqin hamiya belli olarda ...41-45 muharibesi qopdu....
deyiş. 1ce_sus_sevme (18.01 /00:01) [1]
((Aylin))  ((Aylin)) [Off] (18.01.2013 / 00:04)
O qeder oluub)))
Univde daha chox olub))
Muellime yixilib gulmusem meni ve podruqami gulduyumuzcun dersden chixarib))
_B@@L_  _B@@L_ [Off] (18.01.2013 / 00:06)
9 da oxuyanda sinifde kitab eylencesi oldu,,hami qariwmiwdi bir birine hami bir birine kitab atirdi.,bu zaman direktor içeri girdi ve bizi çox pis cezalandırdı...
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:10)
bir defe fizika desinde ders daniwandaa muellim yatdi. men de cirtdanin nagilini daniwdim sinif uwaqlarimiza. nagili qurtaranda muellimi durguzdum ki, daniwdim ve utanmaz utanmaz gundeliyimi de verdim. mene 5 yazdi. ardi da var ama demirem
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:11)
De bu qederin demisende day maraqlidisa yaz))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:14)
1ce_sus_sevme, yaxwi deyirem. yene soruwdum ki, muellim nece daniwdim. dedi 5-i fizika dersine gore yox CIRTDANin nagilina gore yazdim. qeweng daniwdin. uwaq kimi hevesle bawimi awagi salib qulaq asirdim. biabir oldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:14)
Bir defe sinif otaqinin qapisi baqlamiwdim acarla ki melim gelib baxsin qapi baqlidir i cixib getsin ne ise bele de oldu seheri gun bu sobetin ustu acildi melim.ele bildi oqlanlar eleyib ona gore oqlanlarin hamisini wapartdamiwdi saq olsunlar meni satmamiwdilar
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:15)
A_M_I_G_O (18.01.2013/00:14)
1ce_sus_sevme, yaxwi deyirem. yene soruwdum ki, muellim nece daniwdim. dedi 5-i fizika dersine gore yox CIRTDANin nagilina gore yazdim. qeweng daniwdin. uwaq kimi hevesle bawimi awagi salib qulaq asi
Ayda ))))))
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (18.01.2013 / 00:22)
Bir defe de oxudugum ali tehsil mektebine aid bir hadise yazim. men qrup numayendesi idim. sonuncu dersimiz ayri korpusda oldugu ucun qrupun jurnalin ozumle eve apardim ki, seher getirerem. Seher de yatib qaldim ve 1ci derse getmedim. qrup yoldawlarim da gorduler ki, jurnal yoxdu. hamisi dersden qachdi. maraqlidirsa bunun da ardi var
1ce_sus_sevme  1ce_sus_sevme [Off] (18.01.2013 / 00:27)
A_M_I_G_O (18.01.2013/00:22)
Bir defe de oxudugum ali tehsil mektebine aid bir hadise yazim. men qrup numayendesi idim. sonuncu dersimiz ayri korpusda oldugu ucun qrupun jurnalin ozumle eve apardim ki, seher getirerem. Seher de y
He buyur))))
Наверх  Cemi mesajlar: 212

[1] 2 3 ... 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 904 / 2529