canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

^*^M_U_Z_A_K_I_R_E^*^
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (09.01.2013 / 18:06)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
indi bu deqiqe. her gelende werh yaziram o movzuya.
HeYaTiN_NeBZiNi_TuT  HeYaTiN_NeBZiNi_TuT [Off] (11.10.2017 / 13:42)
Kohneleri yenileyireemm.l
BaGiSLa_MeNi_ALLaH  BaGiSLa_MeNi_ALLaH [Off] (11.10.2017 / 14:45)
Oz kayfimdayam ... Qulaqciwimda mahnilar damaqimda siqarwt qarsimda isti cay. Heyder mescidine baxiram
Banu__  Banu__ [Off] (11.10.2017 / 15:33)
 Nə qədər bilirsən bil, söylədiklərin qarşındakının anladığı qədərdir.
Mənə maraqlıdı ərəblərin niyə Bakıya axın etməsi, maraqlıdı niyə Rusiyada 1000 rubla daha çox şey almaq olur, ama Azərbaycanda 28 man a demək olar ki heç nə etmək olmur, niyə bizim universitetlərin diplomları demək olar ki, heç yerdə tanınmır.. nə bilim bu kimi şeylər. . Ama belə mövzular açsaq sıradışı qalar.. həm də mən Azərbaycanda deyiləm düşünə bilərlər ki, uzaqdan uzağa danışmaq rahatdı.. elə ona görə susuram.
touch_me_  touch_me_ [Off] (11.10.2017 / 15:44)
Banu__ (112017/16:33)
Mənə maraqlıdı ərəblərin niyə Bakıya axın etməsi, maraqlıdı niyə Rusiyada 1000 rubla daha çox şey almaq olur, ama Azərbaycanda 28 man a demək olar ki heç nə etmək olmur, niyə bizim universitetlərin d
Dunyanin hec yerinde duzluy yoxdur.
Cunku azeri qizlari cox sevir erebler.onlar ucun pul hecnedir.
Banu__  Banu__ [Off] (11.10.2017 / 15:45)
touch_me_ (112017/16:44)
Dunyanin hec yerinde duzluy yoxdur.Cunku azeri qizlari cox sevir erebler.onlar ucun pul hecnedir.
Mən cavabını bildiyim suallar yazmışdım.. sənin cavabın isə həqiqət deyil
touch_me_  touch_me_ [Off] (11.10.2017 / 15:50)
Banu__ (112017/16:45)
Mən cavabını bildiyim suallar yazmışdım.. sənin cavabın isə həqiqət deyil
He belkede.onda heqiqetleri sen yaz bizde biley.
Men ozumde xaricde yawayiram her seyide gorurem.cox olkedede olmusam.azerb.en ucuz en yawamali yerdi.ister gozelliyi ister milleti.dunyaya baxsaq eyer.
Banu__  Banu__ [Off] (11.10.2017 / 15:57)
touch_me_ (112017/16:50)
He belkede.onda heqiqetleri sen yaz bizde biley.Men ozumde xaricde yawayiram her seyide gorurem.cox olkedede olmusam.azerb.en ucuz en yawamali yerdi.ister gozelliyi ister milleti.dunyaya baxsaq eyer.
Cəm halında danışma. Həqiqətlər burdakılara maraqlı olsaydı, forumda həqiqətlər müzakirə olunardı. Ama forumçulara məncə oyunlar, bir-birilərinə suallar vermək daha maraqlıdı.. həm də ki, fikrinə hörmətlə yanaşıram.
touch_me_  touch_me_ [Off] (11.10.2017 / 16:03)
Banu__ (112017/16:57)
Cəm halında danışma. Həqiqətlər burdakılara maraqlı olsaydı, forumda həqiqətlər müzakirə olunardı. Ama forumçulara məncə oyunlar, bir-birilərinə suallar vermək daha maraqlıdı.. həm də ki, fikrinə hör
Hormetle yanawmaq borcundur.ona goreki hormetsizliy olacaq hecne yazmadim verdiyin suala.sen tek halda yazmisanki vermisenki suali mende deyim Ebu Filenkes ona gore gelir azerb..

Qaldi tiplom meselesine onu sene kim deyirki azeri mezunun diplomu hec yerde taninmir?

Hal hazirda menim emim oglu turkiyede unversitetde muellim isleyir texniki unini.bitirib bakida.ve cox misal hekimler vs.coxdur azerb.tehsil alib xaricde o diplomla calisan.
Banu__  Banu__ [Off] (11.10.2017 / 16:06)
"Fikrinə hörmətlə yanaşıram " cümləsi tərbiyəsiz cümlə deyildi. Yəni "Borcundur" deyib zakon qoymaq lazım deyil.. yazdıqlarımda "demək olar ki" , yazmışamsa deməli istisnalar var, ama ümumi qaydanı pozmur..
deyiş. Banu__ (11.10 /16:07) [1]
Наверх  Cemi mesajlar: 39

<< 1 [2] 3 4 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 869 / 3766