canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

O 'na aid etdiyiniz sevgi cümleleri...
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:39)
- Azerbaycan seksLerinde hele abir qalib ' nasqini' çixartmirlar !!! ))
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:36)
kichik bir deşik böyük bir gəmini batıra bilirsə ,
bir chox oglanıda dalınca sürüyər ..
- aradakı incə fərqi taparsan sən )))
-=(*_AMIGO_*)=-  -=(*_AMIGO_*)=- [Off] (06.08.2013 / 17:35)
Sağda solda deyirsənmiş..! Arxamdan ağladı deyə..! Ayıbdı mən heç deyirəmmi..? arxamdan hürdü deyə...!
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:35)
1 ton demir agirdir?yoxsa xowladigin qizin "sevgilim var" demesi?
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:22)
-salam .Bir az ozum hagda daniwmag istiyirem,bilirem coxuvuzun zehlesi gedir mennen,meni bawgalarina deyiwirsiz,terk edib gedirsiz.Ama sizide qinamali deyil,menimde cox sehvim olub heyatda.Hele nece iller bunnan qabag Tebriz ve Irevan adli ogullerimi itirdim.Bunun yarasi sagalmamiw daliycada Qarabag adli boyuy oglumu oz sehvimin ucabtindan esir verdim....cox agladim ,sizladim amma mene teselli vercey Baki adli qizim variydi,onunlada cox maraglana bilmedim,namusunu yad ellere verdi,cox muasirlewdi,qoynuna her cur insan,peyser,qehbe,yaxsi,pis.qeyretli namuslu kim var aldi.Duwunceleri deyiwdi,qardawlari,Qarabagi,Tebrizi,Irevani duwunmeydense,meylini avropaya saldi,fahiweliyi leqallawdirdi,olulerine hormet qoymadi,duz yola eyri izler saldi.Mense hecne ede bilmirdim,bawima bir terefden rus,bir terefden amerikan,ingilis,fransiz silahi direnmiwdi,cox caresizem.Evvelki kimi olmag isteyirem,esl odlar yurdu,adim cekilende ureylerin titreyeceyi biri olmag isteyirem.Ogullarimin azadligin ,qizimin ...
Ardını oxu >>
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:17)
italiya-braziliya oyununda Az-can bayragi dalgalanir deye sevinen olkem,vaxtin olanda bir Qarabaga bax ordada ermeni bayragi dalgalanir...senin dalgalanan bow xeyallarin kimi
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:15)
bezi qizlar en chox yarashiga ve pula önem verdiyleri üchün oglannar sevgini olarn iki qichinin arasinda tapr
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:11)
bacisini zorluyani oldurmey isteyib ama yaraliyan qaqaw,onun sag qaldigi ucun uzulme...indi ikivizde iceride yatirsiz....sen qeyret ustunde...o wampan ustunde !
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:09)
ona-buna "eli hech oglan eline deymiyib"- deyen bezi xala'lar ne bileydiki qizlarinin eli oglanin bashka yerlerinde qalib
Mr RoManTiC  Mr RoManTiC [Off] (06.08.2013 / 17:04)
Allah taala meslehet bilseydi , seni naxiwdi yaradardi qaqash
doyme zad bow weydi )
Наверх  Cemi mesajlar: 2513

<< 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 252 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (57)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 870 / 3824