canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Peygamberin 2 emaneti.
*NL*  *NL* [Off] (11.09.2010 / 15:10)
Hz. Məhəmməd(s.ə.s vəfatından öncə buyurdu: Mən sizə İki əmanət qoyub gedirəm bunlardan biri Qurani Kərim O biri isə Mənim fitrətim yəni Ehli-Beytim bunlara bağlı olduğunuz müddətcə yolunuzu azmayacaqsız bunlar kövsər hovuzunun yanında mənə qovuşanadək bir-birilərindən ayrılmayacaqlar.
Herbiciyem  Herbiciyem [Off] (11.09.2010 / 15:05)
peygamberimiz iki emanet qoyub bize biri kurani kerim,biri ise ehlibeyt.HZ.ELI,HZ FATIME,HZ HESEN,HZ.HUSEYN.EMANET BUNLARDI AMA INDI BEZI MENFUR INSANLAR YANI INDIKI ABUBEKIRLER ONLARI SEVMIRLER.
Your_Eyes  Your_Eyes [Off] (11.09.2010 / 09:38)
biri 100 faiz Qurani kerim mence ikinci Ehli beyt olub amma deqiq deye bilmerem
meleyimedanisdim  meleyimedanisdim [Off] (11.09.2010 / 09:32)
Q@n*icen, senin (10.09.2010 / 15:49) yazına cavab verirem, ALLAHin muqeddes,gozel resulu MUHAMMED peygemberimiz (s.a.s)-in biz bewer ovladina-nece xelq oldugumuzu,torpaqdan yaranib torpaga qayidacaqimizi,tek olan ALLAHin varligini, ALLAH tekdir,MUHAMMED onun resuludur deyib Adem ovladlarini saf,temiz,durust,haqq yoluna cagiran,bize bizim kim oldugumuzu gosteren delili,2 emaneti muqeddes kitabimiz QURANI-KERIM ve onun hedisleridir.
Q@n*icen  Q@n*icen [Off] (10.09.2010 / 15:49)
Peygamber vefatindan once bizlere 2 emanet qoymuwdur bunlar hansilardir ve sebeb ne idi?
Elave edilmiş fayıl:
(26.15 kb.)
Yüklenib: 544 defe.
Наверх  Cemi mesajlar: 105

<< 1 ... 9 10 [11]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 928 / 4252