canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Etiraf edirem..amma duymuram
YaraliQus  YaraliQus [Off] (19.12.2012 / 19:17)
men cox uqursuzam..cox kuskun ..coxda yorqunam. illerdi meni aldadan menden maddi menevi fiziki telabati odeyen biri kimi istifade etdiyi halda helede qelbim bu gercekle barismir...ne unudur nedeki nifret edir...yasamaq istemirem ya unudmali yada olmeliyem...
COAL_CHAMBER  COAL_CHAMBER [Off] (19.12.2012 / 19:30)
YaraliQus, yaxshi nikun var
_~XEZAN~_  _~XEZAN~_ [Off] (20.12.2012 / 00:10)
Dogrusu yazilarinizi oxudum adam nifret edir.O ne sozlerdir ele istifade ne bilim ne.Ne qeder duwunurem kobud yazmiyacam fikrimi yenede o sozlere ne diyilir daha bilmirem.Birdeki o biri movzulariniza duzdur yawi fikir yazmiwam amma daha bu qederde olmazki.Ozunuzu oldurmek fikriniz olsaydi bunu coxdan ederdiniz.Allahin leneti olar uzerinize ve heyatda olmeyin yawamaqdan daha deyerli olacagi ani cixarar Rebbim qariwiniza.Esl pewmanciligi onda yawayarsiniz.Caglam caninuz var,yawayirsiniz Wukur edin buna gore.Siz werait yaratmasaydiniz istifade edende olmazdi.Artiq olan olubsa daha duwunub ozunuzu cezalandirmaginiz neye gerek.Ya gerek olamayaydi,olubsa heyatinizla bariwmalisiniz artiq.
YaraliQus  YaraliQus [Off] (20.12.2012 / 20:54)
cox saq ol sencun asanda amma bilki insanin ruhu xeste yorqun oldyqda. saqlam beden oncun nol olur..ne udumaq neee meyer insan beyninde unutmaq adinda duymee var..duzdu olmemisem unyd vardi qelbimde amma daha hecne yoxdur...indi tam haziram
_XADA_  _XADA_ [Off] (21.12.2012 / 00:42)
olmek fikriniz olmasa da yazilan werhlerden sonra bu mutleq olacaq.burda psixoloq-size komek edecek kimse inanma ola
*_Sus_*  *_Sus_* [Off] (17.03.2019 / 15:11)
Etiraf edirəm vş duymuram . )
XuliqaN1  XuliqaN1 [Off] (19.03.2019 / 09:59)
elə adı üstündədidə quş olub indi bunu maddi mənəvi vurublar olub yaralı quşşş
*Milena*  *Milena* [Off] (19.03.2019 / 11:34)
Oxudum ureyim agridi,davaminda oxuyurdum ki,sindi qol-qanadim yanima dushdu)))))) ele bildim heyatdan zerbe almisiz))) dedim yegin kasibliqdan eziyyet cekir))
Nelli  Nelli [Off] (29.01.2024 / 06:44)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Can baği olmadiqdan sonra neye yarar qan baği?canimiz bilim canimiza saldiqlarimizda candan vurandan sonra neye yarar can bağida?
Наверх  Cemi mesajlar: 9

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 860 / 4018