canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sevgim meni teha qoyub....!
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (14.12.2012 / 13:45)
 ♥♥Mənim♥Sevdiyim♥Rəng♥Sənin♥Gözlərində♥QaLDi...♥♥
perikizzz (14.12.2012/13:14)
HaYaT_Bu_IwTe, bawqada care var zaman .o her kesi bawqa cur sinayir,kimisini guldurur kimisini oldurur.inwallah sen gulenlerden olarsan,umidivi oldurme deyirem.bundan evvelki mesajimda unut demiwdim
bilirsiz necedi insanlar muxtelifdir bezileri yashayir pull ucun bezileri yashayir qumar ucun bezileri yashayir xoshbextlik ucun bezileri yashayir ozune umud vere vere bezileri yashayir duzeler duzeler deye deye yani demek isteyirem heyatdi kimise udur kimise uduzur deyesen uduzanlardan biride men olacam
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (14.12.2012 / 13:47)
RuHuMUN_QiBLeSi (14.12.2012/13:26)
Qarwiliqsiz sevgi yawamiwam ve onun neticesininde dehwetli sonluqla bitdiyinin duwunurdum, ama ele olmadi. Duzdu, netice meni ozluyumden cixardi, depresiyaya duwdum. Ama yenede ayaqlarim uste durmagi
3il-36ay-1092gun qelbde qalan insani sokub atmaq o qederde asan deyil eziz user
perikizzz  perikizzz [Off] (14.12.2012 / 13:51)
az bir muddet deyil sevgini qarwiliqsiz yawamagin.menim demek istediyim o idiki bu hal insana psixoloji cehetdende tesir edir ozune yazigin gelsin.meselcun men adi neyese gozum duwur onu almayanda butun gun aglimda qalir seher qalxanda goruremki uje o dunyaligam.oda qaldi 3il sevesen bu qarwiliqsiz ola.men deli olaram .
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (14.12.2012 / 13:55)
perikizzz (14.12.2012/13:51)
az bir muddet deyil sevgini qarwiliqsiz yawamagin.menim demek istediyim o idiki bu hal insana psixoloji cehetdende tesir edir ozune yazigin gelsin.meselcun men adi neyese gozum duwur onu almayanda but
senin almaq istediyin eshyami deyim meishetmi deyim o cur nesnelerde vaxt var idi menimde gozum qalirdi ama bular olandan sonra pull eshya meishet nesne hamisi bosh sheydir deye sildim wukur yaradana hecneyede ehtiyaim yoxdur her hereketdende cixa bilerem tebiki ozume yarashan hereketleri nezerde tuturam ama nedense hevesim yoxdur
perikizzz  perikizzz [Off] (14.12.2012 / 14:07)
ne demek istediyini cox gozel anlayiram.menim sevgim nede qarwiliqsiz sevgim olmayib .ona gore oz heyatimdan misal cektim .yeni menim bir ewyaya bagliligim mene bu qeder ezab verirse senin sevgin seni mehv eder deyirem.ozune bu qeder qeddar davranma allahin sevmediyi hereketlerdendi bu.
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (14.12.2012 / 18:24)
perikizzz, bılırem bılırem..ama basha dushe bılmırem
heyat__qisa__  heyat__qisa__ [Off] (15.12.2012 / 13:28)
Men de fikrimi bildirmey isteyirem mence ureyini heeecccc qetiiii sixmaaaa qarwiliqsizzz sevgilerrrr zaman geler baxxx buna adim kimi eminem o sevginin elbet gec ve ya tezzz ele hemin qizz terefinden qarwiliqi olacaq buni men deyirem 100% olacaq inwallah amma sizde cehd edin duzelecek
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (15.12.2012 / 13:33)
heyat__qisa__, fikrive elbbetde hormetle yanshairam ama hecde siz dediyiniz kimi deyil veziyyet incimeyin bu sozumden..
heyat__qisa__  heyat__qisa__ [Off] (15.12.2012 / 13:37)
İncimirem amma men duzzzz onuda diyim 5 il qarwiliqsiz sevgi yawamiwam amma sonu qarwiliqli olub inana sozumeeee
heyat__qisa__  heyat__qisa__ [Off] (15.12.2012 / 13:40)
Burdakilar diyirler unut ele deyil?!beyem umut demeynene unutmaq olllaarrr?!!??sebr etttt buna emin olll qelben sevursen se duzelecey
Наверх  Cemi mesajlar: 73

<< 1 ... 4 5 [6] 7 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 890 / 3196