canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sevgim meni teha qoyub....!
Herseyaxsiolacaq  Herseyaxsiolacaq [Off] (12.12.2012 / 20:26)
sabr eden derviw muradina ermiw.
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (12.12.2012 / 21:13)
 ♥♥Mənim♥Sevdiyim♥Rəng♥Sənin♥Gözlərində♥QaLDi...♥♥
ehhh:
perikizzz  perikizzz [Off] (13.12.2012 / 08:03)
HaYaT_Bu_IwTe (12.12.2012/17:23)
anlamiram sizleri o sevmirse o demekdir i vso mende onu unutmaliyam? bele olmaz mence mubarize aparmaq lazimdir axira kimi mubarize aparan hemiwe qazanir?... gerek elde etmek ucun eziyeyt cekecsen bel
az bir muddet deyil sevgivin ugursuz olmasi.bilirsen ne ucun unutmagini tovsiyye edirem/duwunuremki qizin yawi o qederde az deyil ve birgun ewitsenki o qiz niwanlanir yada evlenir onda btun heyatin mehv olacaq.o zamanda duwune bileceksenmi birazda sebr edim menim olacaq deye.//onda sen omurluk mubarize aparsan bele senin olmayacaq.unut deyirem ama bunu sen bele ozune demiw olsan unut demeyle unudulmur.
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (13.12.2012 / 12:54)
perikizzz (13.12.2012/08:03)
az bir muddet deyil sevgivin ugursuz olmasi.bilirsen ne ucun unutmagini tovsiyye edirem/duwunuremki qizin yawi o qederde az deyil ve birgun ewitsenki o qiz niwanlanir yada evlenir onda btun heyatin m
siz duz deyirsiz sozunuzde heqiqetler var... ama men neynemeliyem bawqa elacim olsa niyede el atmayim ama cerasizliyi hami bilir.....
tek bundu meni arxayn eden 1 saniye icinde nese ola bilirse niyede sebr etmekle duzelmesin bax bu..........
*_QiRMiZi_GeLiNLiK_*  *_QiRMiZi_GeLiNLiK_* [Off] (13.12.2012 / 13:01)
eH wuKur 2012 qutArmaGinA aZ qaLib ....
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (13.12.2012 / 13:03)
*_QiRMiZi_GeLiNLiK_* (13.12.2012/13:01)
eH wuKur 2012 qutArmaGinA aZ qaLib ....
bu movzumuza aid soz deyil.......yeni ile aid movzular var orda bunu yaza bilerdiz..!
*_QiRMiZi_GeLiNLiK_*  *_QiRMiZi_GeLiNLiK_* [Off] (13.12.2012 / 18:55)
HaYaT_Bu_IwTe, niDa goZumE giRdi eee... ))) movzUnu seHv saLmiWam eLE
HaYaT_Bu_IwTe  HaYaT_Bu_IwTe [Off] (13.12.2012 / 19:08)
*_QiRMiZi_GeLiNLiK_*, gozuve girmez cunki o fikir bildirmek ucundur ve men size fikirimi bildirdim eziz user pis basha dushme.....
bildim eybi y0o.
perikizzz  perikizzz [Off] (14.12.2012 / 13:14)
HaYaT_Bu_IwTe, bawqada care var zaman .o her kesi bawqa cur sinayir,kimisini guldurur kimisini oldurur.inwallah sen gulenlerden olarsan,umidivi oldurme deyirem.bundan evvelki mesajimda unut demiwdim ama indi pewmanam onu yazdigimcun.yazdigin cavab duzu cox utandirdi meni.
RuHuMUN_QiBLeSi  RuHuMUN_QiBLeSi [Off] (14.12.2012 / 13:26)
Qarwiliqsiz sevgi yawamiwam ve onun neticesininde dehwetli sonluqla bitdiyinin duwunurdum, ama ele olmadi. Duzdu, netice meni ozluyumden cixardi, depresiyaya duwdum. Ama yenede ayaqlarim uste durmagi bacardim. Sadece bu menim mueyyen vaxtimi aldi. Indi ise o anlari acili wirinli xatire kimi yada salib gulumsunurem. Sene tovsiyem, eziz dost unut getsin. Qarwiliqsiz sevginin sonu insani tenhaliga aparir. Belke bir muddet aci cekersen ama sonda her wey oz yolunt tapacaq.
Наверх  Cemi mesajlar: 73

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 890 / 3326