canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Oğlan ve Qız: Bir birilerinde ne axtarırlar?
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (25.05.2017 / 01:03)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
__DeFeND__YouR__SeLF__ (25.05.2017/01:59)
hecne.
O soz ne mene diyilib nedeki diyile bilmezde heckim terefinen..sen esas menim sozu demekdeki meqsedimi tutmaliydin o qiza..o qiz oglanlari ele qeleme verir deyekki haqlidi.bes qizlara ne etmiw olur???bele duzgunluye daniwansiz gerek butun qizlar ona yazardiki sen bizi ne hesab edirsen!!!!yazarsiz????yooooo.elece soz atmacadi sizinki ay gedib yerin tapar stolun tapar ayaqqabisin tapar.bunlar hamisi soz atmacadan bawqa bir elamet deyil..
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (25.05.2017 / 01:08)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
MoNaCo_FrAnCe (25.05.2017/02:03)
O soz ne mene diyilib nedeki diyile bilmezde heckim terefinen..sen esas menim sozu demekdeki meqsedimi tutmaliydin o qiza..o qiz oglanlari ele qeleme verir deyekki haqlidi.bes qizlara ne etmiw olur???
oglanlarin fikrini deyibde olani deyib qizlari ne qatirsan orda qizlara ne dediki demirki burdaki qizlardan cox olsun bele edim.... Movzunun adina bax sohbet ne burdan nede obşi saytdan getmir obşi heyatdan realdakilardanda gedir o hec kime soymedi.
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (25.05.2017 / 01:13)
Oglanlarin ne gunde oldugunu mende biliremde ezizim.bura giren normal beyinli agilli oglan sayca cox azdi raziyam..sen yenede tutmadin men dediyimi.birazda derin fikirlew..o diyirki qizlarla intim axtarirlar..qizlarlaaaaa...sen o o birsi hamisi daxil edilir bura.bunu ozune haqsizliq hesab etmirsen?????menim meqsedim buydu ona catdirmaqda.sense ele duwunursenki guya ustume alinmiwam dediyin ve bawliyiram ona reaksiya vermeye.men dimiwem yenede diyirem diyecemde eger bir qiz barmagin qatdiyib deseki Monaco mene werefsizlik edib yada pis pis teklifler edib onda bir movzu acacam ve diyecemki dunyanin en tehqiramiz sozlerini yazin mene.
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (25.05.2017 / 01:22)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
MoNaCo_FrAnCe (25.05.2017/02:13)
Oglanlarin ne gunde oldugunu mende biliremde ezizim.bura giren normal beyinli agilli oglan sayca cox azdi raziyam..sen yenede tutmadin men dediyimi.birazda derin fikirlew..o diyirki qizlarla intim axt
onu anladim mende onu deyimki biri beyninde o fikirdediki bu qiza bunu edim ya bu qizlar menim olsun ya ne men onun beyninen keceni ne deyecem kecirme ya zeynebe deyecem niye ele deyisen bizim gunahimiz ne olani deyibde..
Meselcun biri mene baxir ve yaxudda evimin qabaginda durur menne deyesiyem qayidib demezmi goz yaranib baxmaga yolduda durmuşam atanin qapisinda durmamişam buda onu kimi deyesi doremki neye yazmisan ya ay oglanlar niye biz haqda ele duşunursen
Nese boş ver)
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (25.05.2017 / 01:31)
__DeFeND__YouR__SeLF__ (25.05.2017/02:22)
onu anladim mende onu deyimki biri beyninde o fikirdediki bu qiza bunu edim ya bu qizlar menim olsun ya ne men onun beyninen keceni ne deyecem kecirme ya zeynebe deyecem niye ele deyisen bizim gunahim
Demesen esla ortaq mexrec deyilen birwey yaradila bilmez insanlarin oz aralarinda...bezen insan niye sehv etdikce axirda sehvinen geri donur??cunki onun icinde bezi insanlarin dedikleri duz sozleri xatrlayir iradlari xatrlayir ve duwunurki bu defe bele etmiyimmmm..insan insanin bir nomreli terbiyecisidi defend!!!)hami sussa o ele bileceki he men yazdim day kime geder gederrrr..getsineee getsin.axi sen yenede yazacaqsan yenede davam edeceksen o herekete..biri cixib seni dondermir axi o hereketden diyecekki ewi insanlar maldida onszda ne diyirem susurlar..olmaz bele.insanlara agil vermek hecde ozunu agilli hesab etmek deyil indi durub bezi icleri iylenmiwde diyecekki buna bax agil qoyur..beli qoyuram.!eger duzgun irad tuturamsa niyede qoymama
...
Ardını oxu >>
SuYa~*~HeSReT~*~GUL  SuYa~*~HeSReT~*~GUL [Off] (25.05.2017 / 01:32)
MoNaCo_FrAnCe, Belə uzun yazmağa səbrin də vare.^^))
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (25.05.2017 / 01:34)
SuYa~*~HeSReT~*~GUL (25.05.2017/02:32)
MoNaCo_FrAnCe, Belə uzun yazmağa səbrin də vare.^^))
He sebrim var)men eksine zovq aliram uzun dialoqlardan...eger menalidisa
***OnLy_giRL***  ***OnLy_giRL*** [Off] (25.05.2017 / 02:05)
 YoU arE sOmEoNE iN tHe wOrLd ,bUT fOr sOMeoNE yoU arE thE wOrLd.!
Hec ozderide bilmirler
Sevimli@Cadi  Sevimli@Cadi [Off] (25.05.2017 / 07:22)
 Bezileri sadece qadin olmadiglarina gore ozlerini kisi hesab edirler
MoNaCo_FrAnCe, Fajt budida.derdiviz yatagdi.
Azerinka-SS  Azerinka-SS [Off] (25.05.2017 / 08:29)
 Bir kishinin namusu Sözleridir. Onlar da yalansa, o kishi namussuzun önde GeDenidir.!
ikiside eyni mena
bir wey axtarir ..
Наверх  Cemi mesajlar: 207

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 2827