canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Mekteb" dedikde ağlınıza ne gelir?
_Максуд_  _Максуд_ [Off] (29.05.2018 / 16:44)
usaqliq xatireleri.
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (31.05.2018 / 15:55)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Futbol
**__**  **__** [Off] (31.05.2018 / 19:06)
Oxumaqdan bawqa hecne.olimpiadalar,hazirliqlar.nebilimee uwaqliq illerimide oxumaqa serf etmiwem.ustelikde musiqi derslerim.
*_ЙуРи_БоЙкА_*  *_ЙуРи_БоЙкА_* [Off] (20.07.2018 / 22:27)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Aytac ))))))) ble Ətağa qızı heyatinnan bezdirirdim dərs gedə gedə baxıb winiyirdim üzünə oda dəli olurdu ki elebilirdi vidine gullem Sevil mellimemiz vardı Allah ona can sağlığı versun indi day iwdwmir diirdi Rewad çıx çölə fikirlew mən nəyə gülürəm tap qayid icazə verəcəm .. diyirdim Mellime fikirlewmey ehtiyac yoxdu Aytaca gülürəm )) qız məktəbi bitirenecen mənnən dad çəkdi ))
***OnLy_giRL***  ***OnLy_giRL*** [Off] (25.07.2018 / 13:30)
 YoU arE sOmEoNE iN tHe wOrLd ,bUT fOr sOMeoNE yoU arE thE wOrLd.!
Bir ara gunorta smeniydik mektebde muellim az olurdu uwaqlarla tez gedirdik butun otaqlari gezirdik biaologiya otaginda da sklet zad ne bilim bawqa heyvan bawlari filan vardi ilan qurbaga doluydu oglanlar gedib goturub onlari bizi qovaliyrdilar bizfe heyeti qiwqirtmiz buruyrdu)))
***OnLy_giRL***  ***OnLy_giRL*** [Off] (25.07.2018 / 13:32)
 YoU arE sOmEoNE iN tHe wOrLd ,bUT fOr sOMeoNE yoU arE thE wOrLd.!
Dersdende qacanda muellimin ozune deyirdimki muellim men qacacam))oglanlara amma komey edirdim qacmaga sumkalarini atirdim qacirdilar)
NaRa*N  NaRa*N [Off] (25.07.2018 / 13:57)
 Şerefsizliye Göre Paqon Verilseydi indi Çoxlari General Olmustu..!
Ah ne gozel günler idi
Ağlayan könüler idi
Sahibi saf sevgimizin
Yerler idi goyler idi
Yaaaa
dogurdan gozel gunler idi duzdur yene unide bir arada olurug ama mekdeb zaman tam bawka aylem idi hele o pencereden sumka atmay
HerBici_HeY@Ti  HerBici_HeY@Ti [Off] (25.07.2018 / 14:01)
 aNasiNin sU icDiyi qabdaN su icMeye iyReNen, ama faHiweNi yaLamaGa iyreNmeyenLerdE vaR!!
2006 da mekTeBi biTirMiweM. QizLariN duZeLtdiYi xaTiRe defTeRini xaTirLaYiRaM. Ve orDa veriLen suaLLaRi, weirLer yaZmaq zaD. QeriBe duyGuLaR iDi.
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (28.07.2018 / 01:56)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Gozel gunler
_memati...  _memati... [Off] (29.07.2018 / 00:33)
MEKTEBNEN ARAM COXDA YAXWI OLMAYIB AMMA GOZEL EYBECER QIZI 1 DE GORSEYDIM QARWILAWSAYDIQ COX GOZEL OLARDI AMMA HEYAT MUNASIB GORMUR NEDENSE
Наверх  Cemi mesajlar: 625

<< 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 63 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (4)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 887 / 1902