canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

VALIDEYNLERINIZI BAGISHLAYARDINIZMI?
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (19.05.2013 / 17:32)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
bagiwlamaram,bagiwlasamda ata,ana gozunde baxib ozume yaxin buraxmaram.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (19.05.2013 / 20:38)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
camahan xosh qedemin verlishine cixir ve.s ve ilaxir her hansi bir yolnan onu zibilliye ve ya kiminse qapisina qoyub geden ve ya ushaqlar evine qoyan valideyinin axtarir burdakilar o ani yashamamish baqishlamaram deyir. ollar yashiyib bilirler baqishlamaqa hazirdilarki axtarirlarda.
Allah heckimi valideyinsiz boyutmesun..

Men oz adimnan danishiram o halla rastlashsedim bilmirem ne ederdim ... bu fikir bu aqil bu curne olsedim yaqinki 99% baqishlayardim..
mmilayovovich  mmilayovovich [Off] (30.05.2013 / 04:44)
kaw ele ooardi hec olmasa bilerdimki hansisa olkede atam var,cox sevinerdim,onun movcud olmagi bele mene menevi destekdi,bunu bawa duwmek ucn yawamaq lazimdi
MITEY  MITEY [Off] (30.05.2013 / 06:42)
Heyat gozeldi yasamaqi bacaran ucun
*__AKILLI_OL__*  *__AKILLI_OL__* [Off] (30.05.2013 / 07:12)
Allah elemesin cox pis duguudu UmUD Varda bextiyargilin taleyine baxanda cox pis oluram allah hec kimi valdeyinsiz elemsin amin ana 3ogul evladin atib qacib turkiyyeye ere gedib atada hepisde ana hec bu evladlari qebul etmir verliwde deyillerki sen o ananai bagiwlayarsanmi oglan deyir hec ona ana demye dilim gelmir hec vaxt mende olsan bagislamaram
Black_Attack  Black_Attack [Off] (30.05.2013 / 08:04)
*__AKILLI_OL__*, birincisi o oqlannar yaxahi oqlannar dor en azi oz eyiblerini cixib danishirlar bu bir ikincisi butun azerbaycan qarshisinda ollari dunyaya getiren anani muzakire edirler bh 2 3 gotun dal ayaqidiki eshsheyboydadi anasi yadina dushub.
Sampria  Sampria [Off] (30.05.2013 / 11:13)
100 %bagiwlayardim .
Black_Attack  Black_Attack [Off] (30.05.2013 / 11:16)
Sampria (30.05.2013/12:13)
100 %bagiwlayardim .
))
*__AKILLI_OL__*  *__AKILLI_OL__* [Off] (30.05.2013 / 11:20)
Black_Attack (30.05.2013/09:04)
*__AKILLI_OL__*, birincisi o oqlannar yaxahi oqlannar dor en azi oz eyiblerini cixib danishirlar bu bir ikincisi butun azerbaycan qarshisinda ollari dunyaya getiren anani muzakire edirler bh 2 3 got
Yaziq uwaqlar kucede qaliblar ana onlarin evin satib qacib bes bunlar neynesin uje birir pis xesdeliye duwub soyuq yrde yatmagdan yaxsi utansi anasiye
Black_Attack  Black_Attack [Off] (30.05.2013 / 11:21)
*__AKILLI_OL__*, yene deyirem ailesini muzakire eden oqlana kishiye men yaxshi baxmiram! hec qadinada yaxshi bXmiram ama kishi cinsinnen olannara voshe pis baxiram...cetnlik kishicundu...
Наверх  Cemi mesajlar: 78

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 933 / 2041