canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Tesadüfi eşitdiyiniz maraqlı dialoqlar
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (04.01.2017 / 04:00)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Bir defe yaxinim haqqinda danisirlar babatda qusduyurlar xeberleri yoxduki qohumumdu mende uz vurmadim hec))))) cehenneme haqqina deyirdilerde))))))))
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (04.01.2017 / 04:08)
Otelde ishdiyende mudir adam chagirdi heyatin alagin zadin elemeye.seliqe sehmana. Bu ishin.gordi qutardi pulun.istedi zeng eledim dedi uch manat ver. Heqqi az idi uch manat. Dedim chox verey dedi yox.besidi. Bu da yazigin.biridi gordum pis oldi iki manat da ozumnen qoydum verdim getdi. Ustunnen..bir iki gun kechib yanimizdaki chayxaniya getdim gordim bu danishir bes o gun otelin.heyetin temizdedim qutardim uch manat verdi mene orda ishdiyen oglan. Obshimdemeyine.gore.hirsenib chixib ozunnen deyib meni.s..mir pulumu dogun bura))) deyir axri aldim pulu dedim gerey bele.danishag? Osduraga basir da) hummet de chayxanani ishdeden mene.baxib gulur. Hech ne demedim pert elemedim day)
Yss  Yss [Off] (04.01.2017 / 14:08)
Iki lezqinin danishigini))
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (04.01.2017 / 14:22)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Tesadufen camatin aqzina girmirem))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (04.01.2017 / 16:02)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
burda Az gelinlernin danişigina qulaq asmişam xeberleri yoxduki mende Azliyam))) day neler danişmadilar))
appreciate  appreciate [Off] (04.01.2017 / 17:54)
Desperado filmndə Tarantino girir bara və barmene danışır başına gələn maraqlı duzlu əhvalatı) deyir heyy dostum deməli bir gün bir axmaq barmenlə mərc gəldim 200 dollardan dedim ki mən burdan yerimdən birbaşa unitaza işiyə bilərəm. Və başladım işəməyə unitazdan başqa hər yerə işədim. Barmen soruşdu ki mərci uduzdun niyə gülürsən? Dedim bax görürsən orda oturan cavan oğlanı onunla 500 dollardan mərc gəldim ki mən bara girib hər yerə işiyəcəm hətta barmenin üstünə də işiyəcəm. Və budur mərci uddum ))
**__**  **__** [Off] (04.01.2017 / 23:33)
1defe burda parolun bildiyim dostumun yaziwmalarina baxmiwdim oldumee gulmeyden
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (04.01.2017 / 23:36)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
appreciate (04.01.2017/17:54)
Desperado filmndə Tarantino girir bara və barmene danışır başına gələn maraqlı duzlu əhvalatı) deyir heyy dostum deməli bir gün bir axmaq barmenlə mərc gəldim 200 dollardan dedim ki mən burdan yerimd
Наверх  Cemi mesajlar: 78

<< 1 ... 6 7 [8]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 894 / 2552